Hypotéka od Lišky

Hypotéka od Lišky rozšiřuje možnosti stavebního spoření.

  • Kalkulačka online
  • I bez zástavy nemovitosti
  • Doplňkové služby
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,19 %
RPSN od
%

Českomoravská stavební spořitelna zkušenosti a recenze

Flexibilní doplňkové služby jsou právě tím, čím mě uhranula Hypotéka od Lišky. Dostal jsem možnost získat až 90 % hodnoty nemovitosti, jakou měl náš vysněný rodinný dům. Vše bylo navíc doprovázeno absencí jakýchkoliv zbytečných poplatků. Hned od počátku odpadl poplatek za vedení a správu úvěrového účtu. Hypotéka od Lišky mi přišla vhod i díky tomu, že její vyřízení nebylo ničím tak obtížným, jak by se mohlo na první pohled zdát. Oproti bankovním domům si myslím, že jsem vybral to nejlepší úvěrové řešení s nižším úrokem a měsíčními splátkami, které aktuálně nezatěžují náš rodinný rozpočet. (Gustav S., 34 let, České Budějovice)


Refinancovat hypotéku může být celkem složité, pokud nevíte, kdo vám poskytne ty nejlepší podmínky na současném trhu. A musím se přiznat, že já už to vím. Je to Hypotéka od Lišky, kterou jsem využila celkem nedávno. Poskytnutí této hypotéční půjčky bylo zcela zdarma, a hlavně v tak zjednodušeném procesu, který mě opravdu překvapil. Nikdy bych nevěřila, že se k lepším splátkovým podmínkám dostanu tak rychle. Hypotéka od Lišky mi navíc dává možnost využít mimořádných splátek a rychleji tak umořovat svůj dluh, což mám samozřejmě v plánu. Jestliže mi nevěříte, přesvědčte se o těchto slovech na vlastní kůži. (Pavlína R., 28 let, Jindřichův Hradec)


Rozhodoval jsem se mezi bankovní hypotékou a tou, jíž nabízí Českomoravská stavební spořitelna, a.s. Po delším porovnávání u mě nakonec zvítězila Hypotéka od Lišky, protože její splátkové podmínky byly daleko flexibilnější a variabilnější. Nejenom, že jsem si mohl dopřát vícero doplňkových služeb, ale také mi byl přislíben i dočasně nezajištěný úvěr. A to mi přišlo celkem vhod v okamžiku, než došlo k zřízení zástavního práva. Hypotéka od Lišky je podle mě zajímavou alternativou klasických hypoték, protože tato nabízí vždy něco navíc. Mimo to, obávat se nemusíte ani jakékoliv složité administrativy, jež mě minula doslova obloukem. (Karel I., 35 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 37 klientů

Kategorie