Jak může vypadat nejlevnější půjčka na trhu?

Datum publikování: 03. 01. 2019
Každého jistě zajímá, jak vypadá nejlevnější půjčka na trhu. Její podoba bude spojena především s velice nízkou hodnotou RPSN. Ba co více, někteří nebankovní poskytovatelé vám ji mohou nabídnout dokonce s nulovou úrokovou sazbou jako první půjčku zdarma.
Každý v dnešní době touží po tom, získat co nejlepší půjčku pro financování vlastních potřeb. Je naprosto logické, že žádný z potenciálních žadatelů nechce platit více než musí. A není se čemu divit. V současnosti se totiž můžete dopracovat k nadstandardním splátkovým podmínkám, jež nadchnou naprosto každého. A jak taková nejlevnější půjčka vlastně vypadá? Na to vám hned odpovíme.

První půjčka zdarma

Pakliže bychom měli začít od nejvýhodnějšího řešení na trhu, musí padnout zmínka o první půjčce zdarma. Ta se nachází v produktovém portfoliu několika vybraných nebankovních společností. Ty prostřednictvím tohoto úvěru nabízí novým klientům možnost, nahlédnout do nebankovního segmentu jednoduše a bezplatně. A jaká je charakteristika první půjčky zdarma?
  • Požádat můžete o částku do výše maximálně 10 000 Kč v závislosti na konkrétním poskytovateli.
  • Nejdelší doba splatnosti je do jednoho měsíce.
  • O peníze si můžete říci prostřednictvím online žádosti na internetu.
  • Výplata probíhá tím nejrychlejším způsobem, tedy bezhotovostní výplatou na bankovní účet klienta.
  • První půjčka zdarma se pojí s nulovou úrokovou sazbou. To znamená, že bez jakéhokoliv poplatku navíc vracíte stejně vysokou sumu, jakou jste si půjčili.
Důležitá zmínka by měla padnout o tom, že podstatné je spojení „pro nové klienty“. To znamená, že u dané nebankovní společnosti můžete první půjčku zdarma využít pouze poprvé. Při opakované žádosti už budete platit normální úrokovou sazbu.

Nejlevnější půjčka na trhu

Nejlevnější půjčka na trhu nemá pochopitelně jen podobu výše popisované bezplatného úvěru. Narazit můžete na spoustu půjček s výhodným úrokem, které se nachází jak v bankovním, tak v nebankovním segmentu. Povětšinou se jedná o úvěrové produkty s individuálním posouzením úrokové sazby. Díky splnění všech podmínek tak můžete dosáhnout na velice nízký úrok, s nímž vzniká označení „nejlevnější půjčka na trhu“. Tu poznáte především podle velikosti roční procentuální sazby nákladů. Uváděna je pod zkratkou RPSN a jsou v ní zahrnuty nejenom roční náklady na půjčku, ale také všechny přidružené poplatky. Jde tedy o nejlépe vypovídající parametr.

Vyberte si výhodnou půjčku na internetu

Abyste získali nejlevnější půjčku na trhu, potřebujete k tomu zvolit vhodné nástroje. Určitě neobcházejte pobočku za pobočkou s tím, že si budete nechávat dělat nabídky na míru. To je zbytečná ztráta drahocenného času a peněz. Vsaďte raději na flexibilní řešení prostřednictvím online kalkulačky. Přímo z domu si můžete porovnat několik půjček najednou, z nichž si zvolíte tu s nejlepšími splátkovými podmínkami. Takovou, kterou příliš nepřeplatíte a zároveň s ní můžete financovat věci libovolného charakteru.