Jak získat peníze tím nejrychlejším způsobem

Datum publikování: 21. 01. 2019
Zajímá vás, jak získat peníze tím nejrychlejším způsobem? Kromě vlastního přičinění v podobě pravidelného či nepravidelného výdělku je lze získat také prostřednictvím úvěru. Vybírat si můžete z odlišných typů půjček bankovního i nebankovního charakteru.
Potřeba finančních prostředků je někdy doslova akutní. Vzhledem k tomu, že za peníze si lze pořídit téměř cokoliv, je nepochybné, že jich občas nemáme dost, a hlavně je potřebujeme v co nejkratší době. Nemusí to být však jenom kvůli zapomenutému doplatku za energie, ale třeba proto, že si chcete koupit vysněný vůz či cokoliv dalšího a chybí vám určitá suma.

Jak už prozrazuje název tohoto článku, představíme vám nejčastější způsoby nabytí peněžních sum. A to skutečně kompletně od A až do Z.

Nejprve to zkuste v práci

Když komplet, tak komplet. Chcete-li peníze opravdu rychle, vyčkejte například do další výplaty nebo si najděte krátkodobou brigádu, kde si přivyděláte peníze k dobru. To samé se týká nejenom zaměstnanců, ale také podnikajících subjektů. K penězům můžete přijít tak, že svému businessu budete obětovat více času, vezmete více zakázek a tím pádem vyděláte více peněz.

Je pravdou, že tato cesta nemusí vyhovovat každému, protože na peníze minimálně v případě klasické výplaty musíte čekat alespoň měsíc. Nehledě na to, že když chcete investovat do dražších věcí, tato suma pro vás nebude stále dostatečná. Pak tedy přichází na přetřes půjčky.

Nejrychlejší půjčky na trhu

Nejrychlejší ano, v žádném případě však největší. Pokud nepotřebujete tolik peněz a jde vám o částky do 10 000 Kč až 20 000 Kč se splatností na 30 dnů, obraťte se na vybrané nebankovní společnosti. Ty s těmito úvěrovými produkty cílí především na klienty, jež vyžadují peníze během několika následujících hodin. To je doménou těchto menších půjček. Ty mimochodem nenajdete u klasických bank. Proces získání peněz je velice snadný.
  • Vyplníte online žádost z domu
  • Schválení proběhne do 15 minut
  • Peníze jsou obratem převáděny na váš bankovní účet

Půjčky většího charakteru

V okamžiku, kdy se nespokojíte s takto nízkými peněžními sumami, můžete pochopitelně žádat o větší částky. S narůstající sumou obvykle roste i délka vyplacení, protože je třeba důkladnější lustrace klienta a jeho celkové bonity. I přesto se k penězům můžete dopracovat v řádu 24 až 48 hodin.

Jestliže vám nevadí složitější administrativa a delší proces vyřizování, vsaďte na bankovní půjčky. Ty se prezentují asi nejnižší a nejzajímavější úrokovou sazbou. Hned za nimi jsou v pořadí půjčky od lidí označované jako P2P půjčky. Jejich úrok je hodně podobný tomu z bankovního segmentu.

Kdybyste opět sázeli na rychlost a benevolenci vykoupenou trochu vyšším úrokem, zakončete své hledání u nebankovních společností. Ať už si půjčíte peníze kdekoliv, počítejte s tím, že částky v řádu stovek tisíc korun mohou vyžadovat ručitele nebo zástavu nemovitosti.

Nejrychlejší půjčky na internetu

Netápejte při výběru nejrychlejší půjčky a zvolte si k jejímu nalezení ten nejvhodnější nástroj. Porovnejte snadno a rychle dostupné úvěry na jediném místě a vsaďte na takový, jehož smluvní a splátkové podmínky vám budou vyhovovat nejvíce. A je jedno, zda půjde o bankovní či nebankovní segment.
  • Razdva půjčka do 100 000 Kč na 3 – 48 měsíců
  • Zonky půjčky do 750 000 Kč na 6 – 84 měsíců
  • Equa Bank půjčka do 600 000 Kč na 3 – 120 měsíců
  • Hello půjčka na cokoliv do 1 000 000 Kč na 6 – 120 měsíců