Jak získat půjčky s nejnižším úrokem

Datum publikování: 08. 01. 2019
Nevíte, jak získat půjčky s nejnižším úrokem? Pak se začtěte do tohoto článku. Prozradíme vám, kde najdete takové úvěry nejčastěji, na co si dát při hledání pozor a hlavně, jak je snadno obdržet. Půjčky s nejnižším úrokem mohou být vaše.
Úroková sazba je tím, co většinu zájemců o půjčky zajímá pravděpodobně nejvíce. A není se vůbec čemu divit. Lidí chtějí úvěry, za něž neplatí více než musí. Proto se jejich primárním cílem stávají půjčky s nejnižším úrokem. Ty na trhu nabízí hlavně bankovní společnosti. U nich už je takovým malým pravidlem, že vám dokáží zajistit jeden z nejnižších úroků na trhu. Je to však na úkor trochu náročnější administrativy. Nebankovní společnosti se prezentují vyššími úroky, na druhou stranu jsou flexibilnější a variabilnější.

Nejnižší úrok si musíte najít

Není pravidlem, že každá bankovní půjčka má nízkou úrokovou sazbu. Tak to určitě nefunguje, proto se nespoléhejte na to, že vkročíte do první bankovní instituce a domůžete se toho nejlepšího úvěrového řešení. Proto, abyste získali půjčky s nejnižším úrokem musíte pochopitelně něco udělat. Nebojte, není to však nic složitého. Využijte služeb některého z profesionálních porovnávacích portálů, kde si budete schopni na jediném místě srovnat půjčky od mnohých poskytovatelů. A pro zajímavost i od těch nebankovních. Tento proces vám zabere velice málo času a vy ihned na první pohled budete znát jasného favorita.

Úroková sazba vs. RPSN

Při hledání půjčky s nejnižším úrokem si dávejte pozor na to, z jaké hodnoty úrokové sazby vycházíte. Není totiž úrok, jako úrok. Klasická úroková sazba se vztahuje ke konkrétní částce za dané období. Obvykle to bývá jeden rok. Jenže, narazit můžete na půjčky, které mají nejenom úrok, ale účtují si také další poplatky navíc. A právě proto přihlížejte spíše k roční procentuální sazbě nákladů, jež je označována jako RPSN. Ta totiž zahrnuje jak úrok, tak přidružené poplatky. Teprve s takovou informací budete schopni najít nejvhodnější půjčky s nejnižším úrokem.

Získejte úvěr na internetu

Dnešní doba jde takovým uchazečům doslova na ruku. S pomocí srovnávacího portálu nebo chcete-li online kalkulačky si můžete půjčky s nejnižším úrokem nejenom najít, ale bez sebemenšího problému je také objednáte. Vystačíte si totiž s jednoduchou internetovou žádostí, která je dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. To se týká jak bankovních, tak nebankovních společností. A jaký je proces získání výhodné půjčky?
  • Vyplníte a odešlete online formulář.
  • V elektronické podobě doložíte vše potřebné.
  • Do několik desítek minut až hodin budete informováni o výsledku schválení.
  • Následuje výplata peněz na bankovní účet.
Jak můžete vidět, půjčky s nejnižším úrokem jsou skutečně dostupné, a dokonce kvůli nim nemusíte chodit na žádnou pobočku společnosti. Takže nebudete ztrácet další čas a peníze.