Kamali půjčka

Bezpečná online půjčka založená na rychlosti vyplacení peněz.

  • První půjčka zdarma
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Nejnižší poplatky na trhu
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
1 000 - 250 000 Kč
Splatnost
1 - 84 měsíců
Úrok od
0 %
RPSN od
0 %

Kamali půjčka zkušenosti a recenze

Kamali půjčku jsem si vybral kvůli jedné jediné věci. A to byl fakt, že jsem u ní přeplatil nejméně oproti konkurenčním nabídkám. Za 1 000 Kč zaplatíte za měsíc navíc jen 33 Kč. No řekněte sami, kdo vám dá tak nízký poplatek? Peníze mimochodem dorazily v podstatě obratem po schválení online žádosti. U Kamali půjčky se mi líbí také to, že s financemi mohu nakládat dle vlastní libosti. Naposledy jsem částku 5 000 Kč využil na nákup nového mobilního telefonu. Dnes mám půjčku Kamali splacenou a vím, že ji brzy využiji znovu, protože kvůli tomu nemusím chodit na pobočku a jen vyplním jednoduchý a praktický formulář na internetu. (David P., 27 let, Písek)


Krátkodobé půjčky jsou podle mě ideální volbou, jak se dostat k menší peněžní sumě co nejrychleji a s přiměřeným úrokem. Mě se čas od času stane, že s financemi nevyjdu, tak volím právě tento způsob úvěrování. Konkrétně je to Kamali půjčka, se kterou jsem naprosto spokojená. Nízký poplatek, možnost odkladu splatnosti o dalších 30 dnů a celkem benevolentní podmínky při žádosti. To byly ostatně ty hlavní důvody, pro které jsem si Kamali půjčku vybrala. Nikdy bych se nechtěla zadlužovat více než v řádu několika tisíc korun ideálně s jedním měsícem splatnosti, což mi tento produkt naprosto dokonale umožňuje. (Hana A., 34 let, Klatovy)


Kamali půjčka mě už dlouhodobě dělá radost. Nejenom kvůli tomu, že jsou mi bez sebemenšího problému schvalovány žádosti o úvěr, ale hlavně přibývají stále další novinky a lepší podmínky úvěrování. Vedle bezplatné linky je to například možnost rozložení Kamali půjčky na deset splátek, odklad splatnosti a mnohé další věci. Navíc jde o Českou firmu sídlící v České republice, takže k tomu mám asi největší důvěru. Vždy, když potřebuji menší peněžní obnos, pokaždé volím Kamali půjčku se všemi jejími výhodami. (Oldřich N., 35 let, Praha)


Na Kamali půjčce oceňuji především jednoduchost při žádosti o peníze. Zrovna nedávno jsem dostala vyúčtování za plyn a zhrozila se, když jsem viděla částku za doplatek. Něco jsem měla našetřeno a zbytek vyřešil právě tento nebankovní úvěr. Příjemné je, že o peníze si můžete říci skrze internetovou žádost. Vyplnila jsem několik základních údajů, připojila naskenovaný občanský průkaz a vše bylo hotovo. Kamali půjčka byla schválena v podstatě obratem a druhý den ráno jsem měla peníze na účtu. V tomto ohledu jsem spokojená a nemám co vytknout. (Jaroslava K., 47 let, Brno)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 29 klientů

Kategorie