Kdo vám dnes půjčí peníze zdarma?

Datum publikování: 23. 01. 2019
Vyzkoušejte možnost získat peníze zcela zdarma. Ano, i v dnešní době stále existuje varianta, jak obdržet úvěr bez poplatku navíc. Jsou to první půjčky zdarma, které nabízí především nebankovní společnosti. Přečtěte si o nich něco více.
Jen málokdo v současné době uvěří tomu, že může získat v rámci úvěru peníze zcela zdarma. Je tomu ale tak. Na trhu existují produkty, kde jako noví klienti máte možnost vyzkoušet daný model úvěrování bezplatně. To znamená, že jak vysokou částku si půjčíte, v takové výši ji zase vrátíte.

Jestliže se po takových půjčkách rozhlížíte v bankovním segmentu, tak vás asi nepotěšíme. Tam je rozhodně nenajdete. Žádná banka vám totiž nepůjčí finance na zkoušku. Zaměřit se musíte na nebankovní segment. A i zde je třeba hledat jen mezi vybranými poskytovateli, jež takovou možnost nabízí.

Nežli vůbec požádáte o první půjčku zdarma, měli byste znát výhody a nevýhody takového úvěrového řešení.

Výhody a nevýhody půjčky zdarma

Pojďme začít nejprve klady, jichž bude pochopitelně více než dost. Ten největší asi není třeba zdlouhavě představovat. Dostanete peníze zdarma. To znamená s nulovou úrokovou sazbou a bez jediného poplatku navíc. O peníze si můžete říci pohodlně z domu za pomoci online žádosti, která je vyřízena obratem. Ještě rychleji pak dostanete peníze na bankovní účet. A co je také vynikající. Použít je lze v podstatě na cokoliv se vám zbílí. Investovat je můžete do svých koníčků, nové elektroniky a čehokoliv dalšího.

Počítat ovšem musíte s tím, že těmto půjčkám zdarma se ne nadarmo říká „první půjčky zdarma“. To znamená, že jsou poskytovány jen jednou a pouze novým klientům. Nemůžete o ně tedy žádat opakovaně. Připravte se také na to, že jejich výše nebude závratná. Jde přece jenom o úvěry na zkoušku, takže obvykle dosáhnete na sumu kolem 5 000 Kč až 10 000 Kč. V neposlední řadě počítejte i s vyššími poplatky za prodlení se splatností takového dluhu, který je splatný v maximální hranici třiceti dnů.

Podmínky pro získání půjčky zdarma

Abyste mohli získat půjčku zdarma a bez poplatků, musíte splňovat základní podmínky, jež jsou u většiny nebankovních společností obdobné.
  • Minimální věk 18 let
  • České občanství
  • Vlastní bankovní účet
U některých poskytovatelů mohou být vyžadovány ještě další informace, popřípadě dojde k rychlému ověření platební morálky klienta. Například nahlédnutím do registru dlužníků. Většinou je však vyřízení první půjčky zdarma otázkou pár minut.

Poskytovatelé půjček zdarma

Jestliže nevíte, kdo vám půjčí peníze zdarma a bez jediného poplatku navíc, přinášíme vám výčet tří nejznámějších poskytovatelů, kde se vám dostane příležitosti, okusit nebankovní segment bezplatně. Myslete však na to, že půjčky zdarma stojí za to pouze v případě, že je včas vrátíte.