Komerční banka – Hypotéka

Získejte hypotéku s individuální úrokovou sazbou.

  • Až 90 % hodnoty nemovitosti
  • Možnost refinancování
  • Část peněz na cokoliv
Chci si půjčit
Výše úvěru
200 000 - 9 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
2,75 %

Komerční banka zkušenosti a recenze

Hypotéka Komerční banky mi přišla vhod především v okamžiku, kdy jsem začal potřebovat peníze na bydlení a chtěl jsem získat i část na něco dalšího, konkrétně na nový automobil. Takové možnosti jsem však nenašel v podstatě u žádného poskytovatele úvěrových služeb, a proto u mě zvítězila Hypotéka Komerční banky. Ta dominovala hlavně nízkou úrokovou sazbou a flexibilními splátkovými podmínkami. Ty mi vyhovují natolik, že jsem tento bankovní produkt doporučil už dvěma dalším přátelům, kteří jsou nadmíru spokojeni. Je pravdou, že jsem se vyhnul i nepříjemnému papírování, takže za mě neskrývám nadšení. (Kamil R., 24 let, Praha)


Hypotéka se stala součástí mého života, jinak bych si vlastní byt asi jenom stěží zakoupila. Jsem ale celkem spořivá, tak se snažím tento dluh co nejrychleji umořit. A v tom mi vyšla vstříc právě Hypotéka Komerční banky. Ta mi dává tu možnost, že mohu jednou ročně splatit až 25 % z celkové výše úvěru. A víte, co si za takovou službu účtuje? Nic. To je na celé věci to nejzajímavější. Nyní vím, že se na tento bankovní ústav mohu obracet kdykoliv budu potřebovat peníze. Hypotéka Komerční banky je podle mě dostupná naprosto každému, protože bezproblémové schválení žádosti prošlo dokonce i u mě, a to je co říci. (Lída D., 27 let, Brno)


Mám rád slevy všeho druhu, to snad není nic neobvyklého u nikoho z nás. A právě proto mě možná zaujala Hypotéka Komerční banky. Tu jsem poptával v polovině tohoto roku a dozvěděl jsem velice příjemnou zprávu. Už celkem nízká úroková sazba mi může být ponížena díky tomu, že využiji životní pojištění u Komerční pojišťovny, což jsem měl opravdu v plánu. Tím jsem spojil dobré s užitečným a nyní jsem rád, že mám tak nízké měsíční splátky. Hypotéka Komerční banky mi byla poskytnuta v plné výši a zároveň jsem měl dostatek času na to, abych ji v klidu a bez násilností vyčerpal. (Tomáš R., 34 let, Kladno)


Hypotéka Komerční banky je opravdu univerzálním produktem, o čemž jsem se přesvědčila nedávno. Nepotřebovala jsem peníze na byt, který jsem už vlastnila. Ale chtěla jsem refinancovat svoji starou a nevýhodnou hypotéku. A právě u Komerční banky, a.s. jsem našla to, co jsem už dlouhou dobu hledala. Nízkou úrokovou sazbu, možnost získat až 400 000 Kč nad rámec závazku s použitím na cokoliv a přehledné splátkové podmínky. Hypotéka Komerční banky mi byla přislíbena s výhodným úrokem poté, co jsem vyplnila nezávaznou online žádost na internetu. A to přímo z domu bez složitého papírování. Já jsem prostě nadšena. (Tamara S., 38 let, Poděbrady)


Hypotéka bez zbytečných poplatků je snem pravděpodobně každého z nás. A já samozřejmě nejsem žádná výjimka. Když jsem tedy před nedávnem hledal způsob, jak financovat rodinné bydlení, stala se mi osudnou Hypotéka Komerční banky. A to právě proto, že neplatím například za čerpání úvěru, ale ani za jeho následnou správu. Každý měsíc navíc obdržím elektronický výpis o tom, jak to vypadá s mým hypotéčním úvěrem. U této bankovní společnosti oceňuji hlavně flexibilitu, individuální přístup a výhodné splátkové podmínky. Hypotéka Komerční banky už oslovila nejenom mě, ale také mého bratra, který ji využije na nákup bytu. (Adam O., 38 let, Nymburk)


Hypotéka Komerční banky je celkem individuálním úvěrovým řešením. Nikdy jsem si nemyslel, že při žádosti o peníze na byt se mi bude někdo takhle věnovat. A to i přesto, že jsem prvotní poptávku provedl skrze online formulář na internetu. Nabídnuty mi byly přijatelné splátkové podmínky, a hlavně možnost nastavit si platbu k obrazu svému. Hypotéka Komerční banky se mi stala cestou, jak za poměrně malou měsíční splátku mít něco vlastního. A vzhledem k tomu, že jsem uzavřel i životní pojištění u Komerční pojišťovny, dostalo se mi dalších zajímavých slev na úrocích. Takže já si v tomto ohledu nemohu stěžovat. (Karel O., 30 let, Domažlice)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 44 klientů

Kategorie