Komerční banka konsolidace půjček

Sloučení půjček vám sníží měsíční splátku.

  • Zajímavá úroková sazba
  • Ušetříte na poplatcích
  • Možnost předčasného splacení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Úrok od
5,9 %
RPSN od
6,07 %

Komerční banka zkušenosti a recenze

Komerční banka konsolidace půjček byla pojmem, který mě oslovil asi před měsícem. Měl jsem dva úvěry a kreditní kartu, za něž jsem platil zbytečné poplatky a vysoký úrok. Proto jsem se rozhodl konsolidovat. A nyní vím, že se to vyplatilo. Komerční banka konsolidace půjček se stala bankovním produktem, který mi pomohl na plné čáře. Navíc jsem se zbavil určitého chaosu ve svých pravidelných měsíčních splátkách. Je to tím, že nyní hradím jen jednu půjčku v optimální výši, jež mě nikterak neobtěžuje a zároveň tuším, že ji celkem brzy splatím. Pokud jste v podobné situaci jako já před měsícem, určitě neváhejte, protože máte možnost ušetřit. (Jan R., 28 let, Poděbrady)


O sloučení půjček jsem uvažovala už delší dobu, jenže nikde jsem nenarazila na bankovní produkt, který by mi zároveň přislíbil i peníze navíc. Až nyní vím, na koho se mohu kdykoliv obrátit. Bude to Komerční banka, a.s., která poskytuje opravdu profesionální a všestranné služby. V pestrém portfoliu jsem narazila na řešení mých problémů. Komerční banka konsolidace půjček mi pomohla sjednotit vše, včetně kontokorentu u jiné společnosti a zároveň jsem díky vysoké bonitě dosáhla na další peníze. Nyní splácím tolik, kolik si mohu dovolit, a ještě mi zbyly finance využitelné na cokoliv. Já si v tomto směru nemohu stěžovat. (Milada H., 36 let, České Budějovice)


Komerční banka konsolidace půjček mě oslovila celkem nedávno. Hledal jsem totiž způsob, jak se zbavit svých dluhů, respektive jak je minimalizovat a ušetřit. A právě v tom mi pomohl tento nebankovní produkt, se kterým se mi podařila nejenom samotná konsolidace, ale také snížení úrokové sazby. A oproti dosavadním úvěrům to bylo opravdu o hodně. Komerční banka konsolidace půjček mi byla poskytnuta i se sníženou měsíční splátkou, takže ve výsledku tento dluh zatěžuje náš rodinný rozpočet ještě méně něž kdy předtím. Jestliže se nacházíte v podobné situaci a máte více půjček, určitě si tuto příležitost nenech ujít, protože ušetřit může každý. (David P., 45 let, Olomouc)


Když jsem přemýšlela o sloučení svých dosavadních úvěrů, které povedou k celkové úspoře peněz, nikdy bych si nemyslela, že bych mohla narazit na tak flexibilní produkt, jakým je Komerční banka konsolidace půjček. Právě zde se mi totiž dostalo možnosti nastavit si přesné datum měsíční splátky. A to je teprve začátek. Dokonce jsem mohla ovlivnit i výši měsíční splátky, což mě potěšilo pravděpodobně ze všeho nejvíce. Komerční banka konsolidace půjček mi přijde, jako velice univerzální a variabilní řešení, se kterým mimochodem můžete provést sloučení peněžní sumy do výše až 2 500 000 Kč. A to se určitě vyplatí. (Jana T., 38 let, Karlovy Vary)


Když konsolidace, tak bez zbytečných poplatků. To byla jedna z těch nejzásadnějších věcí, jakou jsem se řídil při výběru vhodného bankovního produktu. A víte, kdo taková kritéria v plné míře splnil? Komerční banka konsolidace půjček, jež mi byla ušita doslova na míru tak, abych oproti stávajícímu stavu ušetřil nemalé množství finančních prostředků. Navíc jsem se oprostil, od již zmiňovaných poplatků – za zapracování a vyhotovení žádosti, vedení úvěrového účtu nebo elektronické měsíční výpisy. Komerční banka konsolidace půjček mě jednoduše a během velice krátkého okamžiku přesvědčila o svých kvalitách. (Martin P., 40 let, Sokolov)


V nedávné době jsem ušetřil poměrně dost peněz díky sloučení půjček, a proto bych se s vámi rád o takovou zkušenost podělil. Byla to Komerční banka konsolidace půjček, která mi v tomto směru byla nápomocna. V jejím případě mi bylo zaručeno, že dojde nejenom ke snížení úrokové sazby, ale také ke snížení měsíční splátky. Tu jsem mimochodem mohl ovlivnit. Komerční banka konsolidace půjček je z mého pohledu i bezpečným řešením, protože nabízí praktické a celkem rozsáhlé pojištění schopnosti splácet. Osobní přístup a možnost získat peníze navíc pro mě byly jen pomyslnou třešinkou na dortu. Za mě mohu jedině doporučit. (Lukáš H., 27 let, Praha)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 37 klientů

Kategorie