Komerční banka půjčka

Získejte peníze na cokoliv a kdykoliv.

  • Rychlost vyřízení
  • Nízké úrokové sazby
  • Bezúčelový charakter
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost
12 - 96 měsíců
Úrok od
3,8 %
RPSN od
3,87 %

Komerční banka půjčka zkušenosti

Půjčka od Komerční banky mě rozhodně potěšila. Potřeboval jsem peníze na nové vybavení domácnosti a při srovnání ostatních produktových nabídek mě tato zaujala nejvíce. A to bylo způsobeno nejenom nízkým úrokem 5,9 %, ale také jednorázovým čerpáním peněz. Nikomu jsem se nemusel zpovídat z toho, k čemu finance vlastně potřebuji. Půjčka od Komerční banky je navíc splatná do 20. dne v měsíci, což mi z pohledu finančního zatížení rodinného rozpočtu maximálně vyhovuje. Já jsem u Komerční banky spokojen. (Vladimír O., 29 let, Kroměříž)


Vybrat si v dnešní době spotřebitelský úvěr není nic snadného. A to díky tomu, že existuje spousta nabídek bank. Já jako spokojená klienta Komerční banky volila jednoznačně úvěrové řešení přímo od nich a do dnešního dne rozhodně nelituji. Už třetím rokem splácím půjčku od Komerční banky ve výši 200 000 Kč, kterou jsem obdržela rychle a bez jakéhokoliv složitého papírování. Na půjčce se mi líbí to, že s penězi může člověk nakládat dle vlastní libosti, navíc datum pravidelné měsíční splátky jsem si stanovila dle vlastních potřeb. (Olina P., 25 let, Liberec)


Rychlost vyřizování bankovních služeb u mě hrálo vždy jednu z nejpodstatnějších rolí. A to byl také můj požadavek při poptávce bankovní půjčky. Není proto divu, že jsem se rozhodl pro Komerční banku. Ke všemu jsem využil praktickou online žádost, jejíž vyplnění mi zabralo jen několik málo minut. Půjčka od Komerční banky mi primárně posloužila k nákupu ojetého vozu, takže já jsem maximálně spokojen. Těší mě i osobní přístup bankovních úředníků této společnosti, včetně nízkého úroku, který mi byl garantován po celou dobu splácení. (Prokop S., 45 let, Trutnov)


Bez pomoci Komerční banky bych si asi jenom stěží pořídila novou elektroniku do bytu. Po nákupu nemovitosti mi totiž nezbylo moc peněz. Nikdy bych však nevěřila, že vyřízení půjčky je tak snadné. Přesvědčila mě o tom právě Komerční banka. Stačila mi jediná návštěva pobočky a vše bylo vyřízeno. Peníze jsem následně čerpala jednorázově, a dokonce nebylo zapotřebí prokazovat ani jakékoliv faktury z nákupu. Půjčka od Komerční banky je zkrátka na cokoliv, takže je jisté, že ji v budoucnu využiji opakovaně. (Karolína P., 24 let, Ostrava)


Od své budoucí půjčky jsem očekával především výhodný úrok a minimum administrativy. Tu totiž opravdu nesnáším. A s půjčkou od Komerční banky se mi toho dostalo. Ba co více, obdržel jsem i řadu dalších nadstandardních věcí a služeb. Úrok 5,9 % byl teprve počátkem mého celkového úspěchu. S Komerční bankou jsem si mohl bezpečně pojistit své pravidelné splátky, a ještě si určit to, k jakému dni je budu hradit. Půjčka od Komerční banky byla v mém případě oproštěna od jakýchkoliv zbytečných poplatků. Takže za mě mohu jedině doporučit. (Pavel O., 52 let, Prostějov)


Půjčka od Komerční banky nám pomohla vyhrabat se z nejhoršího v okamžiku, kdy manžel ztratil práci. Naštěstí díky mému příjmu nám byla schválena žádost a penězi jsme pokryli naše pravidelné výdaje na několik měsíců. Na rozdíl od ostatních bankovních společností jsem u Komerční banky ocenila to, že nebudu nic platit za zpracování půjčky, vedení úvěrového účtu ani předčasné splacení. Manžel si nedávno našel novou práci, takže tento benefit asi velice brzy využijeme. Kdybych se měla znovu rozmýšlet, od koho si půjčit peníze, bude to opět Komerční banka.


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 28 klientů

Kategorie