Konsolidace půjček Zonky

Refinancujte své závazky s půjčkou od lidí.

  • Vyřízení online
  • Nízký úrok od 3,99 %
  • Předčasné splacení zdarma
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 750 000 Kč
Splatnost
6 - 84 měsíců
Úrok od
3,99 %
RPSN od
4,7 %

Zonky zkušenosti a recenze

Konsolidace půjček Zonky je podle mě sázkou na jistotu, které jsem mimochodem využil i já. Bylo mi příjemné, když mi společnost po oslovení kvůli sjednocení tří úvěrů nabídla úrok 3,99 %. Ten se samozřejmě okamžitě promítl do výše měsíční splátky, jež mi maximálně vyhovovala. Konsolidace půjček Zonky mi vlastně ušetřila peníze, a navíc jsem vše mohl zrealizovat prostřednictvím jednoduché online žádosti na internetu. Věřte, že takový proces vám rozhodně nezabere zbytečně moc času a vy se domůžete kladného schválení tak, jako já. Nikdy bych nevěřil, že půjčování peněz od lidí bude tak snadné a bezpečné. (Prokop U., 28 let, České Budějovice)


V okamžiku, kdy jsem začala hledat vhodný produkt pro konsolidaci mých úvěrových závazků, dala jsem si jedinou podmínku. Nikdy nebudu ručit svým majetkem, jen abych dosáhla nižších měsíčních splátek. Je pravdou, že v nebankovním segmentu jsem hledala celkem dlouho, než mě oslovila konsolidace půjček Zonky. Teprve až tento produkt mi poskytl to, co jsem žádala. A to byla nejenom měsíční úspora v řádu několika stovek korun, ale také žádná zástava nemovitosti ani ručitel. Takže konsolidace půjček Zonky nebyla spojena s obtěžováním mých známých, jestli by mi mohli ručit. Já jsem v tomto ohledu maximálně nadšena. (Ivana P., 41 let, Nymburk)


Konsolidace půjček Zonky se prezentuje velice slibnými splátkovými podmínkami, ale nikdy jsem si nedokázal představit, že by takový proces schválení peněžních prostředků byl rychlý tak, jak jsem to potřeboval. Už mě totiž nebavilo dál přeplácet hned několik poskytovatelů. V Zonky jsem se však zmýlil, na což jsem přišel po vyplnění online žádosti. Vše je totiž rychlejší, než se na první pohled zdá. I přesto, že je konsolidace půjček Zonky poskytována od lidí, peněz jsem se domohl v podstatě do dvou dnů. A to je možná rychlejší způsob než u kdejaké banky. Tento model refinancování mě nadchl od A až do Z. (Ladislav O., 48 let, Kladruby)


Vím o tom, že konsolidací starých úvěrů můžu ušetřit, ale mým problémem je lenost a nesnášenlivost k úřednímu šimlu. Proto jsem se nikdy nemohla rozhoupat k tomu, abych navštívila banku či nebankovní společnost a podstupovala ty zdlouhavé procesy. Až konsolidace půjček Zonky mě přesvědčila o tom, že to jde i jinak. A to za pomoci online žádosti, kterou stačí vyplnit a o nic dalšího se v podstatě nemusíte starat. Lidé se vám složí na refinancování a výplata proběhne během velice krátkého času. Konsolidace půjček Zonky je mimo jiné spjata i s přijatelnou úrokovou sazbou 3,99 %, jíž ocení podle mě naprosto každý. (Radka T., 30 let, Olomouc)


Možnost nastavit si splátkové podmínky byla vždy mou povinností, ať už jsem si brala jakýkoliv úvěr. Ty staré už jsou však bohužel nevýhodné, proto jsem se rozhodla, že je trochu obměním. Je to konsolidace půjček Zonky, kterou jsem po dlouhém hledání vybrala. Uchvátil mě jak úrok 3,99 %, tak především možnost přizpůsobit si měsíční splátky k obrazu svému. Mile mě potěšilo také to, že mám možnost předčasně doplatit zbývající částku a nezaplatím za to ani korunu navíc. Konsolidace půjček Zonky je podle mě sázkou na jistotu. Jestliže si chcete sloučit úvěry ve výši až 500 000 Kč se splatností na 7 let, potom je tohle cesta tím správným směrem. (Františka P., 25 let, Praha)


Před nedávnou dobou jsem zjistil, že je to refinancování starých půjček, které vám může ušetřit celkem dost peněz. Já osobně neměl ani nejmenší tušení, že to bude tolik. Přátelé mi doporučili nebankovní produkt zvaný konsolidace půjček Zonky, který jsem si prostudoval od A až do Z a řekl si, proč jej nevyzkoušet? Sloučil jsem si kontokorent, kreditní kartu a klasický spotřebitelský úvěr. Už možnost online žádosti mě mile překvapila. A dvojnásob to bylo při schválení úrokové sazby 3,99 %. Konsolidace půjček Zonky byla vyřízena, a hlavně vyplacena asi do dvou dnů, což považuji za velice krátký termín. Teď měsíčně šetřím několik stovek a jsem spokojen. (Josef N., 33 let, Jindřichův Hradec)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 22 klientů

Kategorie