mBank konsolidace půjček

Nechte si snížit úrokovou sazbu až o 2 %.

  • Konsolidace do výše 600 000 Kč
  • Bez zbytečných poplatků
  • Vyřízení online
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
10 000 - 600 000 Kč
Splatnost
12 - 96 měsíců
Úrok od
3,9 %
RPSN od
%

mBank zkušenosti a recenze

Převést si půjčky k mBank bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem před nedávnou dobou provedl. mBank konsolidace mi totiž ušetřila nemalé množství finančních prostředků, a to především díky snížení úrokové sazby a vůbec celkových měsíčních splátek. mBank konsolidace mi umožnila platit méně, a ještě stejnou dobu, takže co více si ještě přát? Navíc toto bankovní řešení je dostupné online, což mě velice mile překvapilo. Za sebe mohu tento produktu rozhodně doporučit. Vše zabere velice málo času a vyhnete se jakékoliv zbytečné a zdlouhavé administrativě, která je u konkurenčních konsolidací. (Pavel I., 29 let, Praha)


Vlastní chybou jsem si nadělla celkem nepříjemné dluhy. Celková částka byla asi 100 000 Kč, ale šlo o to, že to bylo osm půjček odlišného charakteru. Proto jsem se rozhodla pro sloučení. Na doporučení kamarádky to vyhrála mBank konsolidace, kde se mi dostalo velice milého a individuálního přístupu. Nikdy bych nevěřila, že tento proces půjde vyřešit nejenom tak rychle, ale hlavně bez dokládání smluv od předešlých úvěrových závazků. mBank konsolidace je navíc poskytována do výše až 600 000 Kč, takže možná přijde vhod i někomu dalšímu než jenom mě. Kdo jiný vám totiž sníží úrokovou sazbu o 2 % oproti stávající nabídce? (Daniela P., 29 let, Klatovy)


mBank konsolidace mě oslovila díky tomu, že nemusím platit žádné zbytečné poplatky, a hlavně dokládat spoustu dokumentů. To byl pravděpodobně jeden z nejzásadnějších důvodů, proč jsem se rozhodl pro sloučení starých půjček. Samozřejmě i kvůli tomu, že budu platit méně než doposud. mBank konsolidace si neúčtuje nic za vyřízení, vedení úvěrového účtu ani mimořádné splátky. A upřímně, to je nabídka, která se jenom velice stěží odmítá. O tom není žádných pochyb. Dokonce ani měsíční elektronické výpisy nejsou spjaty s žádnými poplatky navíc. Za mě tento způsob konsolidace mohu jedině doporučit. (Patrik P., 31 let, Brno)


 

Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 96 klientů

Kategorie