mBank – mHypotéka Light

Získejte hypotéční úvěr s atraktivní úrokovou sazbou.

  • Bez skrytých poplatků
  • Peníze navíc
  • Možnost refinancování
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 15 000 000 Kč
Splatnost
12 - 480 měsíců
Úrok od
1,54 %
RPSN od
1,94 %

mBank zkušenosti a recenze

Bez zbytečných poplatků za vyřízení a s úrokovou sazbou od 1,54 %, tak přesně taková je mBank hypotéka Light, kterou jsem využil před nedávnou dobou. Tento bankovní produkt si mě získal především svou atraktivní úrokovou sazbou, která se vztahovala právě na koupi nového rodinného domu. A přesně takové řešení jsem potřeboval. mBank hypotéka Light mi toho však přinesla ještě mnohem více. Obdržel jsem například až 30 % finančních prostředků využitelných na ostatní věci. Vše bylo bleskové, jednoduché a za pomoci jediné online žádosti. Jsem maximálně spokojen se službami mBank a.s. (Jan F., 28 let, Brno)


Když vám někdo garantuje výhodnou úrokovou sazbu od 1,54 % a ještě vám nabídne online ocenění nemovitosti, moc dlouho o takové nabídce nepřemýšlíte. A ve stejné situaci jsem se octla i já. mBank hypotéka Light mi byla poskytnuta, respektive vyřízena zcela bezplatně. Dokonce neplatím ani za založení a následné vedení úvěrového účtu. V tomto směru jsem maximálně spokojena, i se samotným přístupem pracovníků mBank a.s. Ti se mi věnovali celkem individuálně a já v jejich spolupráci byla schopna nastavit měsíční splátky k obrazu svému. mBank hypotéka Light u mě vítězí na plné čáře a mohu ji ostatním jen doporučit. (Martina L., 30 let, Strakonice)


mBank hypotéka Light mi přišla vhod nejenom tím, že mi byly peníze po schválení žádosti převedeny ihned na bankovní účet mKonto, ale zároveň jsem za tyto procesy nezaplatil ani korunu navíc. Tento bankovní úvěr je totiž oproštěn od nesmyslných poplatků. Mě osobně nejvíce vyhovuje ta variabilita, se kterou vám bude mBank hypotéka Light nastavena. Dalo by se říci k naprosté dokonalosti a spokojenosti zákazníka. A co je na všem to nejlepší? Získal jsem i peníze navíc, které jsou však spojeny s úrokem klasické účelové hypotéky. Takže mám nejenom nový byt, ale také nové auto za bezkonkurenční úrok. (Patrik H., 29 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 23 klientů

Kategorie