mBank – Refinancování hypotéky

Refinancujte starou hypotéku do 48 hodin..

  • Výhodnější úrok
  • Bez zbytečných poplatků
  • Peníze navíc
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - Kč
Splatnost
12 - 480 měsíců
Úrok od
1,54 %
RPSN od
1,94 %

mBank zkušenosti a recenze

mBank – Refinancování hypotéky mi v plné míře pomohlo zbavit se nevýhodného hypotéčního úvěru od nejmenované bankovní společnosti. Na celém procesu mě potěšil fakt, že jsem v podstatě za nic neplatil žádné vícenáklady a byl mi jednoduše přislíben nižší úrok. Zdarma jsem měl zřízení hypotéčního úvěru, včetně jeho následné správy. mBank – Refinancování hypotéky jsem si oblíbil i díky celkové garanci velikosti úroku, který byl platný třicet dnů od doby, kdy mi byla připravena nabídka šitá na míru. Tu jsem samozřejmě využil okamžitě, protože při porovnání s konkurenčními produkty nebylo o čem přemýšlet. (Karel V., 35 let, Litomyšl)


Refinancovat starou hypotéku se vyplatí, o tom nemějte žádných pochyb. Já jsem jasným důkazem toho, že to tak skutečně je. Do nedávna jsem platila ještě astronomické splátky za hypotéku, které pomalu začaly ohrožovat můj rozpočet. Až pak mi přišla pod ruku mBank – Refinancování hypotéky. Hypotéční řešení šité na míru, se kterým jsem splátky ponížila asi o čtvrtinu, aniž bych si musela prodlužovat termín splatnosti. To byla velice radostná zpráva, k níž se postupem času nabalovaly další benefity. Spousta služeb je zdarma a existuje i výhodné pojištění schopnosti splácet. mBank – Refinancování hypotéky je zkrátka výhrou. (Jana H., 31 let, Praha)


U mBank – Refinancování hypotéky mě potěšil jeden zásadní fakt. Mohl jsem získat peníze navíc, které mi chyběly na rekonstrukci mnou pořízeného bytu. I to byl jeden z hlavních faktorů, proč jsem se rozhodl právě pro mBank – Refinancování hypotéky. Bez zbytečných poplatků, rychle a jednoduše docílíte nových splátkových podmínek. A věřte, že ty jsou k nerozeznání od těch původních. Minimálně v mém případě to tak bylo. mBank S.A. je skutečným profesionálem ve svém oboru a oproti ostatním bankám se liší v mnoha ohledech. Dnes jsem s nízkými měsíčními splátkami spokojen a jen lituji, že jsem u této banky nebyl od začátku hypotéky. (Jan S., 40 let, Kroměříž)


Rychlost mBank S.A. je nevídaná stejně, jako minimum administrativy spjaté s řešením jakýchkoliv problémů. mBank – Refinancování hypotéky mi doslova změnilo život, a to v kladném slova smyslu. Během jednoho až dvou dnů bylo v podstatě vše hotovo. Takovou rychlost jsem rozhodně nečekal. Nebylo třeba cokoliv složitě dokládat, papírovat a navštěvovat opakovaně pobočky. mBank – Refinancování hypotéky je skutečně flexibilním řešením, jak nahradit svůj stávající úvěr novým s daleko lepšími splátkovými podmínkami. Dokonce nemusíte řešit ani odhady nemovitostí, protože stačí ten původní s platností až 6 let. (Jindřich P., 28 let, Znojmo)


Když chcete na hypotéce ušetřit, musíte pro to něco udělat. A k takovému kroku jsem se před nedávnou dobou rozhodla i já. Konec fixace úrokové sazby pro mě byl zlomový. Začala jsem hledat na internetu a dopátrala se jednoho zásadního výsledku v podobě mBank – Refinancování hypotéky. Tento bankovní produkt mě nadchl, protože mi nastolil zcela nové a lepší splátkové podmínky se vším všudy. Bez složitého vyřizování, papírování a nulových poplatků navíc jsem se dopracovala k úroku, o němž se mi před několika měsíci ani nesnilo. mBank – Refinancování hypotéky je podle mého názoru sázkou na jistotu, což si musí každý vyzkoušet na vlastní kůži. (Hana S., 41 let, Vyškov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo klientů

Kategorie