mBank – Refinancování půjčky

Přeneste si půjčku k mBank a začněte šetřit.

  • Snižte si úrok o 2 %
  • Bez papírování
  • Bez skrytých poplatků
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
10 000 - 600 000 Kč
Splatnost
12 - 84 měsíců
Úrok od
3,9 %
RPSN od
%

mBank zkušenosti a recenze

mBank – Refinancování půjčky jsem si poprvé všiml na internetu v rámci nějaké reklamy. A už tam mě trochu zarazilo to, že slibují snížení úrokové sazby o dvě procenta oproti současnému stavu. Tak jsem si řekl, proč to nevyzkoušet? Využil jsem internetové žádosti a byl mile překvapen, když po mě banka nevyžadovala žádné složité papírování. mBank – Refinancování půjčky bylo opravdu rychlým procesem s velice pozitivním výsledkem. Navíc maximální částka pro refinancování úvěrů je až 600 000 Kč, takže podle mě tohle bezpečné bankovní řešení může využít naprosto každý. Já jsem s ním velice spokojen a mohu jen doporučit. (Karel U., 35 let, Praha)


Bez poplatků, bez návštěvy pobočky a bez zbytečného papírování. Takové je mBank – Refinancování půjčky, které jsem nedávno využil a musím přiznat, že si nemohu stěžovat. Snížení měsíční splátky o 1 500 Kč, to vám dnes jen tak nikdo nedá. Vždyť zárukou banky bylo to, že mi sníží úrokovou sazbu o dvě procenta oproti současnému poskytovateli, což se samozřejmě povedlo. mBank – Refinancování půjčky je příjemné nejenom kvůli mému aktuálnímu úroku 4,9 %, ale i tom, že jsem si mohl splátky rozložit na 96 měsíců. Jejich výší tak vůbec nezatěžuji svůj rodinný rozpočet a zbývá mi oproti dřívějšku podstatně více peněz. (Jan Z., 28 let, Jindřichův Hradec)


Na mBank – Refinancování půjčky mě potěšilo hlavně to, že vše probíhá rychle a bez byrokratického šimlu, který je v dnešní době snad v každé finanční instituci. U mBank a.s. je to však jiné. O tom jsem se mohla přesvědčit na vlastní kůži. Vyplnila jsem žádost, ta mi byla schválena, došlo k podpisu smlouvy a peníze byly ihned k dispozici, což přispělo k uhrazení starých úvěrových závazků. U mBank – Refinancování půjčky si cením také toho, že nemusím za nic platit poplatky navíc – za schválení, vedení úvěrového účtu ani mimořádné splátky. A takové splátkové podmínky jsou připraveny pro všechny. (Radka I., 31 let, Brno)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 19 klientů

Kategorie