Minutová půjčka

S Minutovou půjčkou od Equa Bank končí jakékoliv zbytečné poplatky.

  • Variabilita splátek
  • Řada bezplatných služeb
  • Hodnota RPSN od 5,9 %
Chci si půjčit
Výše úvěru
5 000 - 600 000 Kč
Splatnost
3 - 120 měsíců
Úrok od
5,7 %
RPSN od
5,9 %

Equa bank minutová půjčka zkušenosti a diskuze

Minutová půjčka od Equa Bank mi umožnila splnit si sen o vlastním rekreačním objektu. Za poskytnuté peníze jsem si pořídila menší chatku v chatové oblasti, kde nyní spokojeně pěstuji zeleninu a ovoce. Pro tento bankovní produkt jsem se rozhodla především na základně mnohých zkušeností a recenzí ostatní klientů banky. Minutová půjčka od Equa Bank mi zajistila nejenom nízký úrok, ale také možnost nastavit si konkrétní datum splátky, což jsem vzhledem ke svému opožděnému příjmu velice ocenila. (Petra S., 46 let, Brno)


Před nedávnem jsem využil Minutovou půjčku od Equa Bank a musím potvrdit, že recenze na internetu a doporučení od lidí kolem byla skutečně pravdivá. Ještě jsem nezažil to, aby mi k žádosti o úvěr stačil jediný vyplněný formulář na internetu. A to přímo z domu. Minutová půjčka od Equa Bank byla v mém podání vyřízena skoro obratem, protože jsem dodal všechny potřebné dokumenty ihned. Půjčil jsem si peníze s úrokem 5,9 %, což si myslím že je s přihlédnutím ke konkurenčním nabídkám více než výhodné. U Minutové půjčky jsem ocenil především její celkovou flexibilitu. (Jan B., 29 let, Mariánské Lázně)


Vzhledem k tomu, že tak trochu bojuji s nepravidelným příjmem, sháněla jsem bankovní úvěr, který si budu moci přizpůsobit vlastním potřebám. Po delším hledání padla jasná volba na Minutovou půjčku od Equa Bank. Zcela bezplatně jsem si nastavila datum měsíční splátky, které jsem za celou dobu splácení už dvakrát změnila. Bance to nevadilo, a navíc mi tuto možnost poskytla zcela zdarma. Minutová půjčka od Equa Bank se pojí také s výhodou úrokovou sazbou, takže v mém případě to byla naprosto jasná volba. (Dana M., 42 let, Jihlava)


Není nic příjemnějšího, než když vám někdo nabídne půjčku bez zbytečných podmínek. To byl můj cíl při hledání vhodného produktu. Nebankovní půjčky jsem předem zavrhl a v bankovním segmentu mě oslovila pouze jediná. Byla to Minutová půjčka od Equa Bank. U banky se mi dostalo velice individuálního přístupu a já jsem si díky získané částce mohl začít plnit svoje sny. Vliv na to měl fakt, že Minutová půjčka není spojena s žádným omezením, pokud jde o profinancování konkrétní částky. Od Equa Bank hodlám využívat i řadu dalších přínosných produktů. (Pavel K., 39 let, Hodonín)


Minutovou půjčku od Equa Bank mi poradila známá, která ji už dvakrát vyzkoušela. I přes menší obavy jsem si tedy půjčila 20 000 Kč na novou sedací soupravu a byla jsem mile překvapena. Vyřízení Minutové půjčky zdarma, bezplatné vedení úvěrového účtu, a navíc ještě možnost předčasného splacení, i když to se mě asi netýká. Pro jistotu jsem uzavřela ještě pojištění schopnosti splácet, kdybych náhodou přišla o práci, ať se nedostanu do zbytečných dluhů. Musím říci, že služby Equa Bank se mi skutečně líbí a jen co splatím Minutovou půjčku, využiji ji asi znovu na kuchyňskou linku. (Pavlína S., 42 let, Vyškov)


Poměrně nedávno jsem porovnával nabídky bank, abych si vybral úvěr na ojetý automobil. Po chvíli srovnávání jsem skončil u Minutové půjčky od Equa Bank. Ta u mě vyhrála na plné čáře nejenom kvůli nízkému úroku, ale hlavně přidruženým bonusům, které jsem ocenil. Tak například kompletní vyřízení zdarma, a ještě z domu za pomoci online žádosti. Minutová půjčka od Equa Bank mi byla poskytnuta ve výši 200 000 Kč a splátky? Ty jsem si rozložil podle toho, jak to bude vyhovovat mému rodinnému rozpočtu, takže za mě na výbornou. (Tomáš O., 51 let, Plzeň)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 71 klientů

Kategorie