Modrá pyramida – Hypoúvěr

Vytvořte si dokonalý domov s výhodným financováním.

  • Online kalkulačka hypoúvěru
  • Daňová úspora
  • Splátky až na 30 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
- 360 měsíců
Úrok od
2,29 %
RPSN od
%

Modrá pyramida – Hypoúvěr

Využijte výhodný hypotéční úvěr s možností žádat o částku vyšší, jak 80 % hodnoty zastavené nemovitosti. Dopřejte si nízký úrok od 2,69 % s maximální garancí a užívejte si bezpečného a transparentního úvěrování. Tohle všechno vám přináší hypotéka od Modré pyramidy nazývaná jako Hypoúvěr.

Rozložte si splátky na 30 let

Modrá pyramida je vstřícná ke svým klientům, což dokazuje řada bonusů a příjemných věcí. Je to například možnost požádat o prodloužení splatnosti až na 30 let, čímž si snížíte vaše měsíční zatížení rodinného rozpočtu. Navíc velikost úrokové sazby stanovená kalkulačkou hypotéky od Modré pyramidy vám bude garantována po celou dobu splatnosti úvěru.

Daňové úspory a mnohé další

Hypotéka Modré pyramidy je rychlým a administrativně nenáročným procesem určeným k libovolnému financování nemovitosti. Ze zaplacených splátek si mimo jiné můžete dopřávat daňovou úsporu, jež potěší bezpochyby každého.

Časté otázky

K čemu lze využít Hypoúvěr od Modré pyramidy?
Je to především nákup nemovitosti, výstavba, modernizace, ale také financování rychlé výstavby montovaných domů. Výjimkou není ani nákup družstevního bytu.
Co znamená „předhypotéční forma“?
To je hypotéka do výše až 3 000 000 Kč, kterou nejprve do dvanácti měsíců vyčerpáte a teprve poté ji zajistíte nemovitostí.
Jak vysokou hypotéku mohu získat?
To je individuální, může to být však více, jak 80 % hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka od Modré pyramidy se pohybuje od 500 000 Kč do 10 000 000 Kč se splatností až na 30 let.
Výše úvěru
200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
- 360 měsíců
Úrok od
2,29 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie