Modrá pyramida – Hypoúvěr

Vytvořte si dokonalý domov s výhodným financováním.

  • Online kalkulačka hypoúvěru
  • Daňová úspora
  • Splátky až na 30 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
- 360 měsíců
Úrok od
2,29 %
RPSN od
%

Modrá pyramida zkušenosti a recenze

Víte, proč je Hypotéka od Modré pyramidy tak výhodná? Protože poskytuje řadu věcí zdarma a je spjata i s mimořádnými splátkami ve výši až 25 %. A tyto slova nejsou jen mluvením do větru. O všem jsem se přesvědčil na vlastní kůži poté, co jsem tento produkt využil. Hypotéka od Modré pyramidy mi posloužila na poměrně specifickou věc, kterou bylo předplacení nájemného za účelem uzavření nájemní smlouvy. A nutno podotknout, že takové nadstandardní služby moc finančních institucí nenabízí. Proto si dovolím tvrdit, že Hypotéka od Modré pyramidy je skutečně univerzálním a flexibilním řešením šitým na míru. (Daniel S., 40 let, Prostějov)


Hypotéka od Modré pyramidy mě zaujala poté, co jsem nahlédla do produktových listů tohoto úvěrového řešení. V první řadě to byl asi nízký a tím pádem velice zajímavý úrok, od něhož se samozřejmě odvíjí také menší měsíční splátky. Dále to však byla možnost odpočtu zaplacených úroků od základu daně a předčasné splacení. Hypotéka od Modré pyramidy je splatná jak prostřednictvím mimořádných splátek, tak jedné jediné. A to je věc, která mi přijde vhod. Takže za mě jsem nemusela moc dlouho přemýšlet o tom, zda je Hypotéka od Modré pyramidy výhodným řešením pro mě samotnou či nikoliv. (Jana R., 32 let, Olomouc)


Jediná návštěva pobočky a bylo mi nabídnuto vše, co jsem o hypotéce od Modré pyramidy potřebovala vědět. Všechno samozřejmě odstartovala nezávazná online žádost a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Nyní jsem ráda, že jsem se k takovému kroku odhodlala. Vyřízen za mě byl odhad nemovitosti, získání listu vlastnictví, ale hlavně odprezentováno spoustu nadstandardních služeb. Hypotéka od Modré pyramidy mi byla nabídnuta do výše až 90 % hodnoty nemovitosti a já mohu dnes směle tvrdit, že lepší nabídky se mi na současném trhu nedostalo. Dokazuje to ostatně nízká úroková sazba a férové smluvní podmínky. (Gabriela S., 27 let, Poděbrady)


Co si přát více než hypotéku šitou doslova na míru. Takovou jsem chtěl samozřejmě i já na pořízení našeho nového domu. Když jsem obešel několik bank, nakonec jsem skončil u jediného produktu, kterým byla Hypotéka od Modré pyramidy. Možná se ptáte, proč právě tam? Vysvětlení je velice jednoduché. Bezplatné zpracování hypotéky, ocenění nemovitosti a k tomu ještě mimořádné splátky. Navíc, když využívám životní pojištění od Komerční pojišťovny, snížila mi Hypotéka od Modré pyramidy velikost úrokové sazby. Nyní s jistotou vím, že nemusím splácet více než se po mě chce s celkem výrazně ušetřím. (Lukáš S., 36 let, Praha)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie