Modrá pyramida – Refinancování hypotéky

Refinancujte svoji stávající hypotéku u Modré pyramidy.

  • Splatnost až na 30 let
  • Pojištění schopnosti splácet
  • Nízký úrok
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
- 360 měsíců
Úrok od
1,79 %
RPSN od
%

Modrá pyramida zkušenosti a recenze

refinancovani hypotek

Modrá pyramida – Refinancování hypotéky s nízkou úrokovou sazbou. Tak přesně této nabídce jsem neodolal a nedávno vyměnil starý hypotéční úvěr za nový. A nutno podotknout, že to byla velice příjemná změna. Rychlá, bezbolestná a jednoduchá. Nově nastavené splátkové podmínky mi navíc vyhovují podstatně více než ty staré. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky jsem si dopřál s trochu delší splatností než doposud. A to na 30 let, což mi zajistilo ještě nižší splátky. Musím se přiznat, že má spokojenost je také v oblasti služeb Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. Individuální servis a nabídky šité na míru jsou zkrátka bezkonkurenční. (Prokop J., 36 let, Humpolec)


Výměna staré hypotéky za novou s výraznou úsporou peněz. Na takové věci já slyším moc dobře, proto jsem neváhala a využila produkt Modrá pyramida – Refinancování hypotéky. S pomocí tohoto úvěrového řešení došlo k bleskové náhradě mé staré hypotéky. A ta nová? Ta je z mého pohledu a vzhledem k aktuální situaci na trhu jednoznačně dokonalá. Nový úvěr mi byl nabídnut s nižším úrokem a zároveň jsem se vyhnula jakémukoliv složitému papírování. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky jsem mimo jiné spojila také s výhodným pojištěním schopnosti splácet, které pokrývá životní situace daleko lépe než u původní banky. Já jsem moc spokojená. (Ladislava H., 35 let, Brno)


Není nic příjemnějšího, než když můžete ušetřit peníze. A to se mi nyní podařilo na výbornou. Skončila mi totiž fixace hypotéky, tak jsem se porozhlédl po nové. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky mi padlo do oka poměrně záhy, jelikož nové splátkové podmínky byly bezkonkurenční a vesměs jsem s nimi ani nepočítal. Proces vyřízení pro mě byl hračkou, jelikož všechny formality za mě totiž vyřídila právě tato společnost. O všech kladech jsem byl informován prostřednictvím smluvních podmínek, které jsou přehledné a transparentní. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky je ideálním řešením pro každého, kdo chce jednoduše ušetřit. (Milan D., 29 let, Praha)


Modrá pyramida – Refinancování hypotéky je produktem, o kterém bych ráda napsala něco více, protože s ním mám osobní zkušenost. Tento hypotéční produkt jsem využila letos v rámci obměny staré hypotéky. Jeho výhodou byly na první pohled zajímavé splátkové podmínky. Po bližším prostudování a porovnání s ostatními produkty na trhu jasně zvítězily věci, jakými byl individuální přístup, nízký úrok a minimální administrativa. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky je především o úsporách, které přijdou vhod bezpochyby každému. Tak proč jednou za čas nevyměnit poskytovatele hypotéky a nedopřát si lepších splátek? (Lukáš P., 38 let, Svitavy)


Modrá pyramida – Refinancování hypotéky mi bylo doporučováno přáteli. Nejprve jsem takovým radám nepřisuzovala moc pozornosti, ale když jsem pak zjistila, jak moc přeplácím svou stávající hypotéku, nedalo mi to. A dnes jim děkuji za tuto radu. Modrá pyramida – Refinancování hypotéky je totiž řešením spjatým hlavně s úsporami. Nízký úrok okamžitě ovlivní velikost měsíční splátky. Ta moje se rapidně snížila, takže nyní mi zbývá více peněz. Zároveň jsem se vyhnula zbytečným poplatkům a ve výsledku i nepříjemné administrativě. Tohle všechno ovlivnilo mé rozhodnutí, které bych dnes s čistým svědomím udělala znovu. (Pavlína U., 31 let, Olomouc)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo klientů

Kategorie