MONETA Konsolidace půjček k hypotéce

Nahraďte nevýhodné dluhy jedním výhodným úvěrem.

  • Dlouhá doba splatnosti
  • Možnost získat slevu na úrocích
  • Bezplatné sjednání
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
30 000 - 700 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
5,9 %
RPSN od
6,1 %

MONETA zkušenosti a recenze

Měl jsem staré půjčky a před nedávnem využil hypotéku od MONETA Money Bank, a.s. Proto jsem se před časem zamyslel nad tím, jak více ještě ušetřit? A k tomu mi dopomohla MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce. Žádné vstupní poplatky a nízká úroková sazba, to byly pravděpodobně dva nejzásadnější faktory, jež mě přesvědčily o tom, že tohle je opravdu výhodné řešení. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce může být navíc spojena s pojištěním schopnosti splácet, čehož jsem samozřejmě okamžitě využil. A dnes si libuji, že jsem nejenom ušetřil, ale dokonce mám úvěrové závazky sjednocené a výhodné. (Kamil R., 40 let, Poděbrady)


MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce je produktem, o kterém jsem se dozvěděla před nedávnou dobou. A musím říci, že jsem byla mile překvapena. Způsob, jak sloučit menší, a hlavně nežádoucí půjčky do jednoho úvěru s lepší úrokovou sazbou. Jen blázen by si nechal ujít takovou příležitost. Takže ani já jsem neváhala a pustila se do vyřizování. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce je opravdu snadno dostupná a od prvopočátku všeho vás bude doprovázet jednoduchá žádost. Všechnu administrativu si vzala pod bedra bankovní společnost a mě byl předložen pouze velice výhodný výsledek, s nímž jsem nadmíru spokojena. (Petra L., 28 let, Karlovy Vary)


Není nic lepšího, než když můžete spojit splátky dílčích úvěrů a ve výsledku ušetřit peníze. Po takové věci jsem zatoužil nedávno také. Možná i proto mě oslovil bankovní produkt od MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce. Žádné vstupní poplatky, ani nic za vedení úvěrového účtu. Přiznám se, že už to ve mně vzbudilo prvopočáteční důvěru. Pak už jen následoval jeden bonus za druhým. Vyřízení online, bez placení za odhad nemovitosti a možnost sjednat si výhodné pojištění schopnosti splácet. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce je něčím, na co v dnešní době nedám dopustit. Takže pokud chcete ušetřit na splátkách, podle mě je tohle ideální volba. (Karel T., 34 let, Olomouc)


Už delší dobu mě kamarádi přesvědčovali o tom, ať se pustím do sloučení svých starých úvěrů. Že prý ušetřím peníze. Do nedávné doby jsem se tohoto kroku celkem bála, protože jsem nedůvěřivá, až jsem se nakonec rozhodla. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce mě z nabízených bankovních úvěrů oslovila nejvíce, a dnes s odstupem času mohu potvrdit, že jsem neudělala chybu. Individuální přístup, a hlavně nižší úroková sazba a měsíční splátky. O tom se mi ani nezdálo. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce mě přesvědčila o tom, že solidní bankovní společnosti ještě existují a nabízí spoustu zajímavých produktů. (Lucie H., 29 let, České Budějovice)


Proč neušetřit, když se nabízí taková příležitost? Přesně tuto otázku jsem si nedávno položil také, když mi před nosem skončila nabídka od MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce. Nechtěl jsem nic prošvihnout, tak jsem okamžitě vyplnit online žádost a pokusil se sloučit všechny tři nevýhodné půjčky, které mám. A světe div se, podařilo se to. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce byla realizována poměrně rychle, což jsem ani nečekal. Ale hlavně ten výsledek. Sloučení úvěrů s nízkým úrokem mě naprosto dostalo a já si dnes mnu ruce, že každý měsíc ušetřím celkem zajímavou částku. Za rok už je to několik tisíc korun, a to vám nikdo nedá. (Jan P., 35 let, Ostrava)


Chtěli jsme s manželem skloubit dvě půjčky s hypotékou, kterou máme u společnosti MONETA Money Bank, a.s. A právě u této banky se nám to konečně podařilo. Naším cílem se stala MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce, jejíž vyřízení bylo opravdu rychlé a bezproblémové. Vše bylo sjednáno a vyřízeno zdarma bez jakýchkoliv složitostí a obstrukcí. MONETA – Konsolidace půjček k hypotéce nám snížila celkovou měsíční částku a zajistila i velice výhodné pojištění schopnosti splácet. Takže ušetříme, a ještě můžeme být v klidu, kdybychom se dostali do nežádoucí životní situace. Já jsem z tohoto bankovního produktu doslova nadšená. (Karolína R., 36 let, Prostějov)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 64 klientů

Kategorie