MONETA Konsolidace půjček

Převeďte si své půjčky k MONETA Money Bank.

  • Nižší měsíční splátka
  • Menší úroková sazba
  • Možnost předčasného splacení
Chci si půjčit
Výše úvěru
30 000 - 800 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
6,1 %

MONETA Money Bank zkušenosti a recenze

Chtěla jsem si snížit měsíční náklady na mé dva úvěry, proto jsem se začala porozhlížet po konsolidaci. Nakonec mě po delším hledání oslovila MONETA Money Bank – Konsolidace půjček, která mi přišla celkem vhod. A to hlavně kvůli tomu, že se s ní pojí snížení splátky až o 50 %. A to byla nabídka, jíž šlo jenom stěží odolat. Navíc, konsolidovány mohou být i vyšší úvěry, dokonce do částky až 800 000 Kč. I když to se mě samozřejmě netýkalo. MONETA Money Bank – Konsolidace půjček mi nabídla velice lákavé splátkové podmínky, s nimiž jsem nadmíru spokojena. Dnes mohu s čistým svědomím říci, že bych stejný krok provedla opět. (Martina P., 27 let, Ústí nad Labem)


MONETA Money Bank – Konsolidace půjček, to je něco, co si mi doslova změnilo život. Měl jsem nějaké starší finanční závazky, z nichž jsem se delší dobu nemohl vymotat. Pomohla mi až právě tato bankovní instituce s prezentovanou úrokovou sazbou od 4,9 %. A to byla nabídka, kterou jsem zkrátka nemohl odmítnout. MONETA Money Bank – Konsolidace půjček mi ušetřila celkem dost peněz a hlavně, mohl jsem si sloučit půjčky libovolného typu. Od klasických spotřebitelských úvěrů, přes kontokorent, až po kreditní karty. A to u různých finančních společností, takže za mě mohu tento bankovní model konsolidace rozhodně doporučit. (Adam S., 43 let, Klatovy)


Snížit si měsíční splátky, a ještě dostat peníze navíc. Tak přesně tohle mi nedávno umožnila MONETA Money Bank – Konsolidace půjček. Celkem pohodlně a rychle jsem si převedla své stávající úvěrové závazky k této bance, a to i bez zbytečných poplatků navíc. Vyhnula jsem se administrativním povinnostem, a dokonce jsem obdržela peníze nad rámec mého celkového dlužného závazku. To bylo právě to, oč mi šlo a MONETA Money Bank – Konsolidace půjček mi to umožnila v plné míře. Jsem opravdu spokojené, když vím, že splácím méně, než musím a mám se v případě finančních potíží na koho obrátit. (Lucie K., 33 let, Písek)


S manželkou máme dvě půjčky, které v poslední době začaly celkem výrazně zatěžovat náš rodinný rozpočet. Proto jsme se rozhodli, že je sloučíme a nahradíme jednou jedinou. Volba padla na MONETA Money Bank – Konsolidace půjček. A pod taktovkou tohoto profesionála je opravdu rychlá a bezproblémová. Vzhledem k tomu, že jsme vystupovali jako spolužadatelé, zvýšili jsme svoji bonitu a podařilo se nám snížit novou úrokovou sazbu ještě o další dvě procenta. MONETA Money Bank – Konsolidace půjček je podle mě dokonalým úvěrovým řešením. A to kvůli tomu, že vám ve velice krátkém čase a za dobrých podmínek pomůže ušetřit peníze. (Milan W., 36 let, Jindřichův Hradec)


Každý kolem mě konsoliduje své stávající úvěry, proto jsem se rozhodla, že se porozhlédnu také po nějakém bankovním produktu, s nímž sloučím dvě staré půjčky. Po důkladnějším hledání a porovnání jednotlivých nabídek jsem narazila na MONETA Money Bank – Konsolidace půjček. Z finančního hlediska by se dalo říci láska na první pohled. Absence jakýchkoliv zbytečných poplatků, úroková sazba od 4,9 % a možnost snížení měsíční splátky až o 50 %. To je model, jemuž jsem okamžitě dala zelenou. MONETA Money Bank – Konsolidace půjček byla v mém případě vyřízena celkem rychle, takže já si v tomto směru rozhodně nemohu stěžovat. (Karolína O., 27 let, Opava)


Výhodná úroková sazba, o tom se mi do nedávné doby mohlo jenom zdát. Moje staré úvěry totiž byly spojeny s úrokem až 8 %, takže si asi dokážete představit, jak vysoké jsem platil měsíční splátky z částky 150 000 Kč se splatností na 48 měsíců. Na základě toho a mnohých doporučení jsem se rozhodl, že si tyto úvěry sloučím. Oslovila mě MONETA Money Bank – Konsolidace půjček, se kterou jsem se dostal na úrok 4,9 %. Takže v podstatně na polovinu, což mi výrazně ušetřilo spoustu peněz. MONETA Money Bank – Konsolidace půjček je opravdu flexibilním řešením, které ve mně hned od samotného prvopočátku vzbudilo důvěru a jsem za něj rád. (David T., 31 let, Praha)


 

Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 29 klientů

Kategorie