Expres půjčka

Dopřejte si úrokovou sazbu již od 5,9 % a získejte peníze na cokoliv.

  • Schválení z pohodlí domova
  • Vedení půjčky zdarma
  • Bez dokládání využití
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 800 000 Kč
Splatnost
24 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
5 %

MONETA money bank zkušenosti a recenze

Moneta money bank zkušenosti, recenze a diskuze

Expres půjčku od MONETA Money Bank jsem volil z jediného důvodu. Banka mi nabídla o 2 % nižší úrok než konkurence. Dozvěděl jsem se, že tuto možnost snížení úrokové sazby nabízí v podstatě libovolnému klientovi, kdo přinese nějakou nabídku. Expres půjčka od MONETA Money Bank mi mimochodem vyhovovala i svými splátkovými podmínkami. Ty jsem samozřejmě uzpůsobil svým možnostem a potřebám, takže dnes splácím tolik, aby mě to moc nezatížilo. Určitě oceňuji i vedení úvěrového účtu zdarma. (Petr O., 51 let, Kladruby)


Narychlo jsem potřebovala peníze na uhrazení opravy auta. Ta se vyšplhala až na 30 000 Kč a já sháněla banku, která mi poskytne peníze obratem. Nakonec u mě zvítězila MONETA Money Bank a její Expres půjčka. Žádost jsem si mohla podat už o víkendu a vyřízení bylo skutečně bleskové. Dokonce jsem nepotřebovala ani ručitele a ke všemu stačilo doložit jen několik málo dokladů. Expres půjčka od MONETA Money Bank mi svým způsobem zachránila život a já nyní vím, že se právě na tohle úvěrové řešení mohu kdykoliv spolehnout. (Petra K., 29 let, Praha)


Akce na nízký úrok od MONETA Money Bank je bezkonkurenční. Mám od této banky ještě běžný účet, takže vím, jaké služby dlouhodobě nabízí. To, že mi předložila Expres půjčku s úrokem 4,9 % jsem ale nečekal. Potřeboval jsem peníze na vybavení bytu, a tak jsem si myslel, že s takovým požadavkem budou mnohem horší obstrukce. MONETA Money Bank však nezklamala. Expres půjčka mi přistála na bankovním účtu v podstatě obratem a my jsme s manželkou vyrazili okamžitě na nákupy. Příjemné je, že obdržené peníze mohu použít na cokoliv. (Oldřich P., 34 let, Opava)


Vždycky jsem vyžadovala jen to nejlepší řešení na trhu, ať už jsem si otevírala bankovní účet, spořicí účet nebo využívala jiných služeb. To samé jsem očekávala i od úvěru na ojetý automobil. Po detailním porovnání nabídek mi vyšel jediný vítěz, a tím byla Expres půjčka do MONETA Money Bank. Tato banka mi totiž předložila nejnižší úrok, který dokonce garantuje a předbíhá vší ostatní konkurenci. Důležité je pro mě také to, že peníze mohu kdykoliv předčasně vrátit a nebudu za to platit jakékoliv poplatky navíc. Zkrátka značka ideál. (Tamara S., 28 let, Prostějov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 52 klientů

Kategorie