MONETA Money Bank – Pružná hypotéka

Získejte hypotéku a část z peněz použijte na cokoliv.

  • Bezplatný odhad nemovitosti
  • Profesionální servis
  • Mimořádné splátky
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,9 %
RPSN od
%

MONETA Money zkušenosti a recenze

MONETA Money hypotéka se stala produktem, který mi umožnil pořídit si vlastní bydlení. A to za poměrně výhodných splátkových podmínek a hlavně rychle. Získal jsem úrokovou sazbu 2,06 %, jíž jsem si takto efektivně snížil z 2,57 %. Bezplatně jsem obdržel odhad nemovitosti, a dokonce mi byla nabídnuta možnost použít až 30 % finančních prostředků na jiné věci než na výstavbu rodinného domu. MONETA Money hypotéka mě okouzlila osobitým přístupem bankovních úředníků a vůbec celkovou rychlostí vyřízení celého procesu. Pokud chcete získat hypotéční úvěr tohoto typu, stačí vyplnit online žádost na internetu. (Luděk L., 40 let, Poděbrady)


Vždy jsem prahla tak trochu po atypických řešeních, a to se mi promítlo i do shánění hypotéky. Rozhodně jsem netoužila využít žádnou klasiku bez patřičných výhod. Možná proto mě oslovila MONETA Money hypotéka. Právě u ní totiž splácím méně. A to díky tomu, že úroky jsou vypočítávány z rozdílu mezi výší úvěru a mou zůstatkovou částkou na běžném účtu. To je dle mého názoru bezkonkurenční model, který přináší ovace. A těmi jsou samozřejmě úspory. MONETA Money hypotéka je podle mého názoru hodně pružná a variabilní, takže si ji každý zákazník může přizpůsobit vlastním potřebám. (Radka S., 31 let, Praha)


Z hypotéky, respektive z tak velkého finančního závazku jsem měl vždycky strach. Až MONETA Money hypotéka mě přesvědčila o tom, že se asi nemusím čehokoliv bát. Tím prvním faktorem bylo výhodné pojištění schopnosti splácet, jež mě bude chránit v okamžiku, kdyby se stala jakákoliv nemilá životní situace. A k tomu mi MONETA Money hypotéka nabídla ještě jeden velice zajímavý bonus. Už po prvním čerpání finančních prostředků si mohu v případě potřeby odložit měsíční splátky o tři měsíce. Takže i to je pro mě určitá pojistka. Je pravdou, že s tímto bankovním úvěrem jsem nabyl patřičných jistot a záruk. (Petr P. ,39 let, Brno)


MONETA Money hypotéka je populární a všichni jste o ni slyšeli určitě bezpočet nejrůznějších kladů. Já vám však chci sdělit svoji osobní zkušenost. Nedávno jsem se dostala k vyšší finanční sumě a u MONETA Money Bank, a.s. mě mile překvapila možnost mimořádných splátek, a to do výše až 50 % z vyčerpané částky. Vzhledem k tomu, že splácím dva roky, bylo mi to umožněno bez problémů. MONETA Money hypotéka pak nabízí ještě mimořádné splátky každých šest měsíců ve výši 25 % z vyčerpané sumy. Takže v tomto ohledu jsem maximálně nadšena. Snížila jsem si úvěrový úvazek a nyní splácím méně a hypotéku pravděpodobně brzy uhradím. (Ladislava L., 43 let, Olomouc)


Služeb MONETA Money Bank, a.s. jsem začal využívat asi před dvěma roky. Takže, když jsem hledal vhodný hypotéční úvěr pro financování nového bytu, byla volba celkem jednoznačná. MONETA Money hypotéka se stala mým cílem a dodnes toho nelituji. Z vlastní zkušenosti mohu vypíchnout velice individuální servis a osobitý přístup ke každému klientovi. A to po celou dobu i včetně období splácení. MONETA Money hypotéka mi navíc zcela zdarma přinesla praktické pojištění pro případ úmrtí následkem úrazu vzniklého při dopravní nehodě. Takže mám vnitřní jistotu, že kdyby se mi něco stalo, dluhy nespadnou na rodinu. (Pavel K., 37 let, Prostějov)


MONETA Money hypotéka neboli Pružná hypotéka od MONETA Money Bank, a.s. je opravdu pružná. O tom jsem se nedávno přesvědčila na vlastní kůži. Díky řadě nejrůznějších bonusů se mi podařilo snížit velikost úrokové sazby na 2,06 %, a to vám upřímně v dnešní době neslíbí pravděpodobně žádná bankovní instituce. Pravdou je, že MONETA Money hypotéka je spjata i s řadou dalších benefitů. Například neplatíte za odhad nemovitosti, k dispozici vám bude individuální servis, máte možnost mimořádných splátek ve větší výši a mnohé další. Já jsem doslova nadšená z toho, že jsem vsadila právě na toto řešení. (Olina G., 36 let, Jihlava)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 461 klientů

Kategorie