MONETA Money Bank – Refinancování hypoték

Získejte řadu výhod při refinancování hypotéčního úvěru.

  • Hypotéční kalkulačka
  • Mimořádné splátky až 50 %
  • Možnost snížit velikost úroku
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,35 %
RPSN od
1,56 %

MONETA Money Bank – Refinancování hypoték

Snižte si velikost měsíční splátky a využijte lepších úrokových podmínek. Takové možnosti a mnohé jiné vám nabízí bankovní společnost MONETA Money Bank a její refinancování hypotéky. Produkt, s pomocí něhož nahradíte svou starou a nevýhodnou půjčku za novou a mnohem výhodnější. Kromě toho, máte možnost obdržet ještě další peníze navíc, které lze mimochodem využít na cokoliv.

Velké mimořádné splátky

Refinancování hypotéky od MONETY si vás získá také možností hradit mimořádné splátky každý rok. A to do výše až 50 % z již vyčerpané finanční sumy. Za tento krok u MONETA Money Bank jednoduše nic neplatíte. Vyhnout se můžete i mnohým dalším poplatkům, jež dělají z refinancování hypotéky od MONETA výhodný bankovní produkt.

Snižte si úrok díky svým úsporám

Banka mimo jiné umožňuje snížení velikosti úrokové sazby díky tomu, že budete mít u MONETA Money své úspory. Pak můžete splácet úrok jen z rozdílu těchto dvou částek, a ne z plně vyčerpané hypotéky. Stačí vyplnit online žádost a obdržet výhody.

Časté otázky

Jaké poplatky mi budou odpuštěny při refinancování hypoték?
U MONETA Money Bank nebudete platit například za sjednání a vedení hypotéky, odhad nemovitosti nebo výpis z katastru nemovitostí.
Jak si snížím úrokovou sazbu?
Například tím, že uzavřete pojištění schopnosti splácet a budete mít u MONETA Money Bank běžný účet, na který vám bude chodit pravidelný příjem 15 000 Kč měsíčně.
Jak zjistím, kolik budu po refinancování splácet?
Využít můžete online služeb, mezi které patří například hypotéční kalkulačka, popřípadě se necháte kontaktovat hypotéčním specialistou.
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,35 %
RPSN od
1,56 %

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo klientů

Kategorie