MONETA Money Bank – Refinancování hypoték

Získejte řadu výhod při refinancování hypotéčního úvěru.

  • Hypotéční kalkulačka
  • Mimořádné splátky až 50 %
  • Možnost snížit velikost úroku
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,35 %
RPSN od
1,56 %

MONETA Money Bank zkušenosti a recenze

MONETA Money Bank – Refinancování hypoték, to je bezpochyby adekvátní řešení toho, jak se dopracovat k výhodným splátkovým podmínkám. Tak to bylo alespoň v mém případě, kdy jsem se už delší dobu potýkal se starou nevýhodnou hypotékou. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték pro mě bylo svým způsobem vysvobozením, a to v kombinaci s koncem fixačního období. Během okamžiku jsem obdržel výhodnější nabídku, věděl jsem, že v rámci dalších měsíců budu schopen ušetřit, a ještě mám možnost uzavřít si výhodné pojištění splácet. Takové variantě jednoduše nelze říci ne. (David K., 29 let, Olomouc)


U MONETA Money Bank, a.s. jsem si před nedávnem otevřela bankovní účet a dnes už mohu říci, že využívám i jejích hypotéčních služeb. Přenesla jsem si totiž starou a nevýhodnou hypotéku právě sem. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték mě přesvědčilo o tom, že tohle bude jednoznačně dobrý nápad. Žádné zbytečné poplatky, bleskové vyřízení, individuální přístup a v podstatě nulová administrativa. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték je spjato s profesionální prací zkušených bankovních úředníků, kteří se o vše podstatné postarají za vás. S ničím tak nebudete mít jakoukoliv složitou práci. (Iva R., 27 let, Praha)


Už vím, proč je MONETA Money Bank – Refinancování hypoték tak oblíbenou službou a produktem. Je to kvůli tomu, že toto bankovní řešení vám skutečně ušetří peníze. A o tom jsem měl možnost přesvědčit se na vlastní kůži. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték se mi stalo praktickým nástrojem pro výměnu nevýhodného hypotéčního úvěru za nový a daleko flexibilnější. Velkou roli hrál samozřejmě nabízený úrok, který byl podstatně nižší. V takovém případě jsem neváhal a smlouvu podepsal. Dnes vím, že jsem tímto způsobem ušetřil nemalé množství finančních prostředků a jsem maximálně spokojený. (Pavel K., 42 let, Brno)


Flexibilita byla tím, co mi přislibovala MONETA Money Bank – Refinancování hypoték. Když jsem si posléze zjistila, co dalšího ještě mohu získat, neváhala jsem. Tento bankovní produkt je skutečně zajímavý a dnes vím, že mohu každý rok splatit až 50 % z vyčerpané peněžní sumy. Hypotéky bych se v případě potřeby mohla zbavit téměř zdarma a rychle. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték je příjemnou volbou pro ty, kdo mají i nějaké úspory. Právě z nich se mi totiž vypočítává celkový úrok, takže šetřím ještě mnohem více než mi bylo přislíbeno. Za mě mohu tento bankovní hypotéční úvěr rozhodně doporučit. (Milena H., 25 let, České Budějovice)


Kdysi dávno jsem uzavřel ne moc výhodnou smlouvu na hypotéční úvěr, který mě strašil posledních pět let. Až nyní jsem měl konečně možnost jej vyměnit za nějaký lepší. Po delším hledání a konzultacích s rodinou padla volba na MONETA Money Bank – Refinancování hypoték. Samotný proces výměny hypotéky byl velice snadný a rychlý. Musím se přiznat, že jsem se až trochu divil. O vše se totiž postarají bankovní úředníci a na vás nezbyde skoro žádná práce. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték je hlavně o nízkých úrokových sazbách, menších měsíčních splátkách a vysoké variabilitě. Novou hypotéku si jednoduše přizpůsobíte k obrazu svému. (Daniel L., 31 let, Přibyslav)


Refinancování hypotéky bez zbytečných poplatků navíc. To byl můj cíl, jemuž jsem v nedávné době dala zelenou. Konkrétně to byla MONETA Money Bank – Refinancování hypoték. Tato banka mě totiž udělala bezkonkurenční nabídku s nízkou úrokovou sazbou. Kromě toho mě potěšila absence jakýchkoliv zbytečných poplatků, včetně bezplatného odhadu nemovitosti. MONETA Money Bank – Refinancování hypoték, to je především profesionální a flexibilní proces, který bych v rámci známkování určitě označila jedničkou. Sami si můžete vyzkoušet, že přejít k MONETA Money Bank, a.s. se vyplatí a prvotřídní servis nemine nikoho. (Martina L., 36 let, Jihlava)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo klientů

Kategorie