Potřebujete půjčky pro zaměstnané ve zkušební době?

Datum publikování: 07. 01. 2019
Půjčky pro zaměstnané ve zkušební době nejsou na trhu ničím neobvyklým. Jen je nesmíte hledat mezi bankovními domy a musíte se zaměřit na nebankovní segment. Ten je díky online žádostem a srovnávacím portálům dostupnější než kdy předtím.
Když půjdete žádat do banky o peníze, velikost vašeho příjmu bude tím prvním, co zajímá bankovního úředníka. To pochopitelně není problém, pokud máte zaměstnání. Ale ani v takovém případě ještě nemáte vyhráno. Jestliže se totiž nacházíte ve zkušební době, s největší pravděpodobností neusmějete, protože se pro banku stanete klientem, jenž nemůže plnohodnotně prokázat svoji celkovou bonitu. Pak tedy musí nastoupit půjčky pro zaměstnané ve zkušební době, které poskytují nebankovní společnosti. Ty jsou na rozdíl od bank daleko vstřícnější a mnohdy i benevolentnější. Takže jim povětšinou nevadí, že je klient stále ve zkušební době. Ostatně, bonitu lze dnes ověřit mnohými způsoby a stejně tak lze získat i záruky o tom, že potenciální žadatel o peníze své závazky bude řádným způsobem splácet. Typickým příkladem je spolužadatel nebo zástava nemovitosti.

Jen prověřené nebankovní půjčky

Když už se obrátíte na nebankovní segment a půjčky pro zaměstnané ve zkušební době, měli byste důkladně hledat, abyste vsadili pouze na kvalitní úvěrové produkty. Rozhodně si nepůjčujte peníze od soukromníků bez potřebné licence a jakýchkoliv lichvářů. Na trhu existujte oficiální a spolehlivější nebankovní trh, který vám zajistí vše potřebné. Při hledání půjčky pro zaměstnané ve zkušební době berte v potaz například to, o jakou výši úvěru máte zájem, jak dlouho takový finanční závazek chcete splácet nebo jaká je velikost úrokové sazby. Tohle všechno jsou zásadní faktory promítající se do celkové výhodnosti úvěru. Při výpočtu těch správných měsíčních splátek vám mohou pomoci internetové kalkulačky, s nimiž najdete optimální spojení mezi všemi výše prezentovanými údaji. Zkrátka vám budou navrženy takové měsíční splátky, jež vás neomezí.

Krátkodobé i dlouhodobé půjčky pro lidi ve zkušební době

Výběr v nebankovním segmentu je bohatý, o tom není žádných pochyb. Půjčky pro zaměstnané ve zkušební době mohou dosahovat odlišných výší. K dispozici jsou jak krátkodobé půjčky do 10 000 Kč se platností na jeden měsíc, tak úvěry vyšších hodnot. Ve většině případů jde o neúčelové půjčky, které můžete použít na cokoliv. Srovnáním na internetu docílíte toho, že si budete moci vybrat nejvýhodnější řešení šité doslova na míru. Takový způsob žádosti o peníze vám navíc ušetří nejenom drahocenný čas, ale také finance za nejrůznější poplatky, vysoké úroky a podobné absurdity. A jaké nebankovní půjčky obecně by vás v rámci tohoto úvěrového trhu mohly oslovit?