Poznejte hotovostní půjčky s týdenní splátkou

Datum publikování: 07. 01. 2019
Okuste půjčky s týdenní splátkou na vlastní kůži. Vezměte si úvěr u nebankovní společnosti, která vám přinese peníze až domů. Následné splátky si u vás bude v týdenních intervalech vyzvedávat obchodní zástupce daného poskytovatele.
  Když si v dnešní době vezmete úvěr, obvykle je spojen s měsíčními splátkami. To znamená, že každý měsíc do určitého data hradíte splátku v odpovídající výši. To se týká především dlouhodobějších půjček. Obdobný scénář je však i v případě krátkodobých úvěrů, a to v okamžiku, kdy jsou poskytovány s délkou splatnosti do jednoho měsíce. Věděli jste ale o tom, že existují také půjčky s týdenní splátkou? Ano, právě o těchto úvěrech se nyní dozvíte více informací.

Týdenní splátky jsou doménou nebankovních společností

Charakter takové půjčky je naprosto zřejmý. Jde o úvěry v menší výši, jež primárně slouží jako rychlá výpomoc v životní situaci, kdy potřebujete peníze k uhrazení důležitých a nepředvídatelných výdajů. Takové půjčky pochopitelně nehledejte v bankách, kde nenajdete asi žádný produkt s týdenní splatností. Zaměřovat se musíte na nebankovní společnosti, a i těch je omezenější množství. Půjčky s týdenní splátkou jsou mimo jiné spojeny s hotovostní výplatou peněz. Právě tyto dva faktory celkem výrazně eliminují volbu nebankovního subjektu. Na trhu jich je v řádu jednotek.

Pro a proti půjčky s týdenní splátkou

Ve prospěch takového úvěru hovoří hned několik kladných faktorů. Například to, že je můžete získat nejrůznějšími způsoby.
  • Online půjčky na internetu
  • SMS půjčka skrze SMS zprávu pro ověřené klienty
V případě půjčky s týdenní splátkou se určitě vyhnete složité administrativě. Nemusíte chodit na pobočku nebankovní společnosti a s financemi můžete nakládat dle vlastního uvážení. Tento typ úvěru je neúčelový, takže využitelný na cokoliv. A hlavně, peníze obdržíte v hotovosti. Právě s hotovostní výplatou prostřednictvím obchodního zástupce může souviset jedna z nevýhod takového úvěrového řešení. Za doručení peněz do domu si společnost účtuje poplatek navíc. Vzhledem k tomu, že v týdenních splátkách budete své závazky splácet opět pracovníkovi nebankovní firmy u vás doma, může dojít k navýšení celkových nákladů. To však může být pro spoustu potenciálních žadatelů přehlédnutelným faktorem, protože peníze dostanete v krizové situaci rychle do 24 až 48 hodin.

Spolehlivý poskytovatel nebankovní půjčky

Půjčky s týdenní splátkou nabízí několik společností, ne všechny však mají výhodné smluvní podmínky, které byste zrovna vyžadovali. Proto není vhodné využít první úvěr, na nějž narazíte. Raději vsaďte na podrobné srovnání půjček na internetu a volte tu, jež vašim požadavkům bude vyhovovat nejvíce. Tento proces vám nezabere moc času, a hlavně máte záruku, že čerpáte z aktuálních informací dostupných na jediném místě. Výběr správné půjčky s týdenní splátkou je otázkou minut.