Proficredit půjčka vs. Cofidis půjčka

Datum publikování: 03. 03. 2019
Proficredit půjčka a Cofidis půjčka jsou nebankovními úvěry, které jsou oblíbené mezi spoustou klientů. Přečtěte si o obou produktech více informací a zjistěte, jaký z nich vám svým charakterem bude vyhovovat nejvíce.

Jestliže hledáte úvěrové řešení v nebankovním segmentu, máme pro vás dva praktické tipy, které se prostřednictvím následujících řádků pokusíme alespoň částečně porovnat. Je to Proficredit půjčka a Cofidis půjčka, jež na trhu zastávají své pevné místo už několik dlouhých let. Oba poskytovatelé si vybudovali poměrně rozsáhlé klientské portfolio a nabízí zajímavé půjčky.

Kolik potřebujete půjčit?

Když budete volit mezi oběma úvěry, určitě budete jako první řešit, kdo vám kolik půjčí. Pokud jde o Proficredit půjčku bude vám do druhého dne nabídnuta částka až 166 000 Kč, a to po splnění všech příslušných podmínek. Splatnost takové sumy si můžete rozložit na 60 měsíců.

Jestliže však potřebujete více financí, je lepší volbou Cofidis půjčka pro jednotlivce. V rámci ní se vám totiž nabízí obnos od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Abyste dosáhli na tak vysokou sumu, musíte být pochopitelně dostatečně bonitní. Pak už záleží na vás, jakou splatnost si zvolíte, ale bez problému to může být až 84 měsíců.

S poplatky se netrapte

Co se týče poplatků za úvěry, přistupují k tomto tématu obě společnosti velice podobně. U Proficredit půjčky nebudete platit nic za vyřízení, potažmo půjčení peněz. To samé platí také u druhé Cofidis půjčky, kde nezaplatíte nic za sjednání, vedení úvěrového účtu a ani za pravidelné elektronické výpisy.

V obou případech nebudete bojovat s žádnými skrytými poplatky předem, což mimochodem dokazují přehledné a transparentní smlouvy.

Získejte příjemné bonusy navíc

Obě dvě půjčky samozřejmě mají i řadu dalších individuálních kladů. Některé z nich jsou obdobné, jiné jsou výsadou daného produktu. Pokud vás více osloví Proficredit půjčka určitě se můžete těšit z těchto věcí.

  • Po vyplnění online formuláře budete do 30 minut kontaktováni zástupcem společnosti.
  • Bezplatně si lze odložit až tři splátky.
  • Pokud vše řádně splatíte, máte možnost rychlého opakovaného úvěru.
  • Peníze jsou zasílány do 24 hodin od schválení žádosti.

Ani Cofidis půjčka v tomto směru nikterak nezahálí.

  • Výhodné podmínky mohou získat páry žádající o Cofidis půjčku.
  • Velikost úrokové sazby startuje na 4,49 %. Jde tedy o silného konkurenta bankovních domů.
  • Sjednání půjčky na internetu zabere maximální pět minut.
  • Kvalitní služby společnosti Cofidis dokazuje ocenění Czech Superbrands.
  • Pojištění úvěru proti ztrátě zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné a nezvratné ztrátě samostatnosti a úmrtí.

U Proficredit půjčky i Cofidis půjčky se můžete spolehnout na transparentnost a férové smluvní podmínky, ve kterých se přesvědčíte o všech výše zmíněných výhodách.