Půjčka Provident

Požádejte o peníze a získejte je převodem na účet nebo v hotovosti.

  • Nejrychlejší způsob výplaty
  • Splátkové prázdniny
  • Vysoká variabilita
Chci si půjčit
Výše úvěru
6 000 - 170 000 Kč
Splatnost
4 - 48 měsíců
Úrok od
6,2 %
RPSN od
22,37 %

Půjčka Provident zkušenosti a recenze

Půjčka Provident od Provident Financial s.r.o. se stala v letošním roce mojí součástí už asi dvakrát. Líbí se mi na ní, že s pomocí jediného online formuláře mohu získat až 130 000 Kč do 15 minut. Bezhotovostní převod na bankovní účet je skutečně rychlý a flexibilní. Možná i díky tomu mám Půjčku Provident tak rád. Stačí jen doložit všechny potřebné dokumenty a o nic dalšího se nemusíte starat. Po podpisu smlouvy se rozjede převod peněz. Dnes už vím, že pro finance není třeba chodit jen do banky, ale lze je získat i z pohodlí domova. (Kamil A., 27 let, Poděbrady)


U Provident Financial s.r.o. mě těší jedna zásadní věc. Půjčka Provident je mi v případě potřeby poskytnuta rychle a zároveň mi nabízí splátkové prázdniny. Musím se přiznat, že tuto službu jsem využila už dvakrát. Pokud dopředu víte, že nebudete schopni uhradit měsíční splátku, jednoduše si ji odložíte. U mnohých finančních společností je takový krok absolutně nemyslitelný. Půjčka Provident je však jiná. Daleko flexibilnější a variabilnější, takže si ji vždy přizpůsobím vlastním potřebám. Doposud jsem využila úvěr v maximální výši 50 000 Kč, ale po jeho splacení si pravděpodobně půjčím na nové „ojeté“ auto. (Zuzana, 26 let, Klatovy)


Před nedávnou dobou jsem poptával úvěr ve výši 100 000 Kč. U většiny velkých bank jsem kvůli horší solventnosti neuspěl. Proto jsem začal hledat i mezi ostatními finančními společnostmi. Až nakonec padla volba na Provident Financial s.r.o. Tato společnost mi nabídla svoji Půjčku Provident, jejímž schvalovacím řízením jsem prošel celkem záhy a za 15 minut mi mnou požadovaná suma přistála na bankovním účtu. Stačilo jen doložit pravidelný zdroj příjmu, mít bankovní účet, mobilní číslo a samozřejmě pobyt na území ČR. Jak snadné. (Petr O., 38 let, Jihlava)


Půjčka Provident je jedním z úvěrů společnosti Provident Financial s.r.o. Na tu jsem se obrátila především díky její dlouhodobé působnosti na trhu a spoustě kladných zkušeností ostatních zákazníků. Vzhledem k tomu, že upřednostňuji peníze na účet, a nikoliv v hotovosti, rozhodla jsem se pro Půjčku Provident. V její prospěch musím vyzdvihnout bezkonkurenční a přehledné splátkové podmínky. To mě na celém úvěru potěšilo pravděpodobně nejvíce. Půjčka Provident mi v nedávné době posloužila především na rekonstrukci bytu, která mě vyšla na 100 000 Kč. Splátky jsem si rozložila dle svých představ a nyní jsem spokojená. (Dana L., 43 let, Prostějov)


Není to tak dávno, kdy jsem potřeboval 35 000 Kč na opravu svého automobilu. Poškození zásadní části motoru si bohužel vyžádalo velkou investici. Vzhledem k tom, že jsme se s rodinou právě vrátili z dovolené, nedisponoval jsem takovou hotovostí. Proto mě oslovila Půjčka Provident od Provident Financial s.r.o. Ta přislibovala nízký úrok, rychlé vyřízení a možnost volby výplaty v hotovosti nebo na účet. A opravdu, co tento poskytovatel slíbil, to také dodržel. Mile mě překvapila možnost volby splátkového období, což se promítlo do velice nízkých pravidelných splátek, které mě nikterak neobtěžují. A auto? To opět jezdí. (Milan B., 29 let, Otrokovice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 55 klientů

Kategorie