Půjčka 100000 Kč od banky i nebankovní společnosti

Datum publikování: 17. 12. 2018
Potřebujete peníze na modernizaci obydlí, opravu auta a spoustu dalších věcí? Pak vám bude nápomocna půjčka 100000 Kč, kterou můžete získat od banky i nebankovní společnosti. Porovnejte klady obou těchto finančních segmentů a vyberte si ten nejlepší.
Částka ve výši 100000 Kč představuje poměrně velký finanční obnos, z něhož už by šlo financovat spoustu věcí. Tato suma obvykle chybí mnohým lidem, aby si splnili své sny o nákupu ojetého vozu, modernizaci bytu nebo nezapomenutelné exotické dovolené. Užití takových peněz je více než bohaté a každý by určitě věděl, jak s nimi naložit. Jestliže vás nebaví šetřit mnoho let, přijde vám vhod půjčka 100000 Kč. Úvěr, jež vaše čekání značným způsobem zkrátí a pomůže vám v tu pravou chvíli. Dostupnost tohoto finančního produktu navíc není ničím složitým. Záleží pouze na vás samotných, zda si o peníze řeknete u bankovní či nebankovní společnosti.

Půjčka 100000 Kč v bance

Toto řešení bude volit asi většině potenciálních žadatelů neznalých nebankovního segmentu. Banka je takovou pomyslnou jistotou pro spoustu lidí. Pokud prokážete svoji dostatečnou bonitu a nebudete mít záznam v registru dlužníků, pravděpodobně nic vám nebude stát v cestě. Půjčka 100000 Kč od bankovní společnosti může mít poměrně dlouhou splatnost, čímž snížíte velikost svých měsíčních splátek, jež vás nebudou obtěžovat. Ve většině případů nebude zapotřebí ani ručitele. Obdržené peníze si jednoduše užijete dle vlastních potřeb. Vědět byste ale měli to, že tyto jistoty v kombinaci s nízkou úrokovou sazbou jsou vykoupeny trochu náročnějším schvalovacím řízením. Doložit musíte vše potřebné, a ještě si počkáte, než dojde ke schválení vašeho požadavku. V tomto směru má nebankovní segment trochu navrch.

Půjčka 100000 Kč u nebankovní společnosti

V případě nebankovních poskytovatelů může půjčka 100000 Kč nabývat trochu odlišných podob. Určitě se vyhnete větší administrativní zátěži. O peníze si řeknete skrze internetovou žádost a vyřízení proběhne celkem rychle. Vliv na to má fakt, že jste oproštěni od zdlouhavého papírování. Není nahlíženo do registru dlužníků, mnohdy nemusíte dokládat ani velikost svého příjmu. Připravit se ale musíte na to, že půjčka 100000 Kč může být spojena s nutností ručit nemovitostí v odpovídající výši. U nebankovních půjček je obecně známo, že úvěr získáte s vyšší úrokovou sazbou nežli u banky. To se pochopitelně promítne do trochu vyšších měsíčních plateb. Na druhou stranu, ani tady se nemusíte omezovat možností předčasného splacení, prodloužením splátek nebo pojištěním schopnosti splácet.

Půjčka šitá na míru

Zvažte klady a zápory nebankovního segmentu a využijte takovou půjčku do výše 100000 Kč, která bude vašim účelům a potřebám vyhovovat nejvíce. Vhodnou cestou k nalezení ideálního úvěru je srovnání hned několika produktů z bankovního i nebankovního sektoru, z nichž vzejde ten nejlepší.