Půjčka bez papírů od ČS

Získejte peníze bez náročné administrativy.

  • Rychlé vyřízení
  • Peníze do 15 minut
  • Vše online
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 400 000 Kč
Splatnost
6 - 108 měsíců
Úrok od
5,9 %
RPSN od
6,2 %

česká spořitelna zkusenosti a recenzce

česká spořitelna zkusenosti a recenze

Potřebovala jsem rychle sehnat peníze na rozbitý sporák. V mojí mateřské bance, jíž je Česká spořitelna mi sdělili, že mi mohou pomoci prostřednictvím speciálního úvěrového produktu. Tím byla Půjčka bez papírů od České spořitelny, kterou jsem mohla vyřídit přímo z domu na internetu. Překvapilo mě, že k tomu potřebuji jen naskenovaný občanský průkaz, uvedení několika osobních údajů a potvrzení smluvních podmínek. Ano, Půjčka bez papírů od České spořitelny mi byla ihned schválena a já jsem měla peníze na účtu do 15 minut. To bylo něco neuvěřitelného. (Dana M., 41 let, Písek)


Nemám rád služby nebankovních společností, proto jsem při žádosti o úvěr volil mezi prověřenými bankami. Po krátkém zvažování padla volba na Půjčku bez papírů od České spořitelny. V prvním okamžiku mě zaujal její samotný název, který se stal skutečností. Bez složité administrativy a návštěvy banky jsem obdržel peníze. Půjčka bez papírů od České spořitelny je navíc bezúčelová, takže jsem ji mohl upotřebit skutečně na cokoliv, což jsem samozřejmě provedl. Po jejím splacení se mi mimochodem nabízí možnost opakovaného využití. Už pomalu přemýšlím o tom, co budu ještě potřebovat. (Jan S., 34 let, Liberec)


To se tak stalo, že jsem si jednou usmyslela, pořídím si nový televizor. Brouzdala jsem zrovna po internetu a do oka mi padla Půjčka bez papírů od České spořitelny, která je určena pro klienty RaiffeisenBank. Tam mám mimochodem dlouhodobě běžný účet. Když jsem zjistila, že peníze mohu mít na účtu do 15 minut po vyplnění online žádosti a zaslání naskenovaných dokladů, vyzkoušela jsem to. A k mému údivu tato služba funguje bez problému. Půjčka bez papírů od České spořitelny teď visí u mě na zdi v obývacím pokoji v podobě širokoúhlého televizoru. Jen co ji splatím, vezmu si další na nový notebook. (Kamila P., 39 let, Prostějov)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 9 klientů

Kategorie