Půjčka do hodiny – získejte peníze do 60 minut

Datum publikování: 19. 12. 2018
Půjčka do hodiny připsaná na bankovní účet. To není žádný sen, ale naprostá realita. O tom vás přesvědčí hned několik profesionálních nebankovních poskytovatelů. Zjistěte, jaké výhody a nevýhody přináší tento typ úvěru a co musíte udělat proto, abyste finance získali?
  Dokázali byste si ještě před několika lety představit, že po žádosti o úvěr budete moci obdržet konkrétní finanční sumu do jediné hodiny? Pravděpodobně stěží. No a dnes už je to naprosto normální. Stačí pouze vědět, kde o takové půjčky žádat a peníze můžete obdržet co nevidět. Jen výjimečně byste takový produkt hledali v bance, i když většina z nich se snaží být více flexibilní a dohnat nebankovní segment. Právě ten je totiž strůjcem půjčky do hodiny. Řada nebankovních společností přináší svým klientům možnost žádat o peníze na internetu, což pochopitelně značným způsobem urychluje celý proces. Jestliže vás zajímá, jak vypadá taková půjčka do hodiny, sdělíme vám to v následujících řádcích. Zároveň vám přineseme souhrn výhod a nevýhod takového nebankovního produktu.

Půjčka v přiměřené výši

Půjčka do hodiny je rychlá právě díky několika zásadním faktorům. A jedním z nich je určitě velikost poskytované finanční sumy. Ta se pohybuje v jednotkách tisíců korun se splatností v řádu týdnů. Díky tomu nejsou vyžadovány žádné složité schvalovací procesy a může být zajištěna ona zmiňovaná doba doručení peněz do jedné hodiny.

Výhody půjčky do hodiny

Mezi zásadní klady lze s naprostou jistotou označit to, že kvůli penězům nemusíte navštěvovat žádnou pobočku a vše zdlouhavě řešit s pracovníky společnosti. Stačí vám jen vyplnit žádost na internetu, doložit několik osobních údajů v elektronické podobě a tím zahájit proces vyřizování. Tento úkon vám zabere maximálně pět minut času. A co dalšího ovlivňuje rychlou výplatu peněz?
  • Neplatíte žádné skryté poplatky předem.
  • Vyhnete se jakémukoliv složitému papírování.
  • U menších sum dokonce nemusíte dokládat ani velikost svého příjmu.
Online žádost je posouzena v podstatě obratem a půjčka do hodiny přistane na bankovním účtu klienta. Právě bezhotovostní platební styk je tím, co urychluje finální fázi tohoto typu nebankovního úvěru.

Nevýhody půjčky do hodiny

Je pochopitelné, že za výše uvedený luxus v podobě maximální benevolence a rychlosti výplaty peněz si jednoduše musíte připlatit. Proto počítejte s trochu vyšší hodnotou roční procentuální sazby nákladů označované jako RPSN. To se pochopitelně promítne nejenom do větší měsíční splátky, ale také celkové přeplacené sumy. Půjčka do hodiny je navíc vyplácena pouze takovým žadatelům, jež nemají špatnou splátkovou historii uvedenou v registru dlužníků a nejsou aktuálně v dluzích, natož v exekuci. V opačném případě vám pravděpodobně nic nebrání v tom, získat peníze rychle a bez jakéhokoliv otálení. Příjemné na celé úvěrovém řešení je také to, že s penězi máte možnost nakládat dle vlastní libosti. V překladu to znamená, že je můžete využít na cokoliv. Tak neváhejte a vsaďte na spolehlivého poskytovatele půjčky do hodiny.