Půjčka na ruku do druhého dne

Datum publikování: 07. 01. 2019
Půjčky na ruku můžete obdržet buď na pobočce společnosti nebo vám je dopraví obchodní zástupce firmy. Získejte tímto způsobem úvěr v hotovosti a zapomeňte na převod peněz na bankovní účet. Možností výplaty je v tomto směru více než dost.
Když se zahledíte na úvěrové portfolio bank a nebankovních společností zjistíte, že většina půjček je spojena s bezhotovostní výplatou peněz na bankovní účet žadatele. Pokud však z libovolného důvodu nechcete dostat peníze na účet, který třeba ani nemáte, nabízí se vám půjčky na ruku. Ty jsou prezentovány v omezenějším počtu. Najdete je ale jak u bankovních domů, tak především u nebankovních společností. Ty nabízí dnes dva způsoby výplaty, jak se prostřednictvím půjčky dostat k hotovosti na ruku.
  • Půjčka vyplácená na pobočce poskytovatele
  • Peníze obdržené obchodním zástupcem u vás doma
Pokud vsadíte na první variantu, musíte počítat s tím, že je třeba udělat si čas k návštěvě pobočky, která od vás může být i poměrně vzdálena. Zvolíte-li si druhou možnost výplaty, budete vyčkávat v pohodlí svého domova na to, až u vás zazvoní obchodní zástupce společnosti.

Výhody půjčky na ruku

Tím největším kladem je pochopitelně způsob výplaty, jež je v hotovosti. O úvěry tohoto typu lze obvykle žádat prostřednictvím internetové žádosti, takže přímo z domu. Vyřizování takových půjček je celkem rychlé, tudíž o výsledku budete informováni co nevidět. Hlavně u nebankovních společností se setkáte s menší mírou papírování a rychlejším vyřizováním. Mnohdy také není s takovou vahou přihlíženo k některým údajům, jakými jsou například velikost pravidelného příjmu nebo záznamy v registru dlužníků. Půjčky na ruku mohou nabývat odlišných podob podle toho, k čemu peníze potřebujete. Od krátkodobých úvěrů se splatností na měsíc až po ty dlouhodobé se splatností v řádu měsíců. Jako výhodu lze určitě zmínit ještě jeden způsob výplaty v hotovosti, který je doménou jen omezeného množství nebankovních firem. Je to výplata na terminálech Sazky, takže typicky na některé z benzínových stanic.

Nevýhody půjčky na ruku

Počítat musíte s tím, že za peníze v hotovosti si budete muset připlatit. To znamená, že půjčky na ruku jsou spjaty spíše s vyššími úrokovými sazbami a také některými poplatky navíc. Ty se týkají hlavně výplaty obchodním zástupcem u vás doma. Vzhledem k tomu, že stejným způsobem lze úvěr splácet, připravte se na poplatek za takový výběr či doručení peněz.

Spolehlivé půjčky na ruku

Abyste nenaletěli žádnému podvodnému poskytovateli s půjčkami na ruku a neplatili za ně více než musíte, vybírejte pouze vhodné úvěry na základě důkladného srovnání. Díky tomu získáte lepší úrokové sazby a hodnoty RPSN. Porovnáním půjčky na ruku se dopracujete k řešení šitému na míru, jež si oblíbíte a po jeho splacení jej budete moci využívat opakovaně. Půjčky na ruku jsou neúčelovým typem úvěru, takže jej můžete upotřebit opravdu k čemukoliv.