Půjčka ve zkušební době stále existuje

Datum publikování: 14. 11. 2018
Nacházíte se stále ve zkušební době a potřebujete získat úvěr bez složité administrativy a náročných procesů? Pak vám bude nápomocna půjčka ve zkušební době, která je k těmto účelům, jako stvořená.
Každý alespoň jednou v životě využil úvěr pro financování svých potřeb. Takový proces je obvykle zahájen žádostí o danou částku, po které následuje schvalovací proces. Jeho nedílnou součástí je předložení dokumentu stvrzujícího velikost pravidelného příjmu. A právě v tomto bodě může být kámen úrazu, minimálně co se některých potenciálních žadatelů týče. Ne každý je schopen nebo ochoten prezentovat výši svého výdělku. Popřípadě je tu ještě zkušební doba, jež může být v daných situacích také překážkou. Jestliže se právě v takovém stavu nacházíte, a přesto potřebujete půjčit peníze na cokoliv, máme pro vás milou zprávu. V současnosti ještě stále existuje půjčka ve zkušební době, v rámci níž budete od prokazování příjmu oproštěni a máte tak vyšší šanci na získání peněz.

Mnoho podob půjčky ve zkušební době

Je pravdou, že na ryzí produkt s názvem „půjčka ve zkušební době“ asi jenom stěží narazíte. Minimálně ne u bankovních společností. Tam se však k podobnému výsledku dopracujete trochu jiným způsobem. A to tak, že si najdete třeba půjčku, jež není spojena s předkládáním velikosti příjmu. Na druhou stranu jste nuceni svou bonitu prezentovat jiným způsobem. A to může být třeba za pomoci spolužadatele, respektive ručitele. Výjimkou není ani stav, kdy budete ručit nemovitostí v odpovídající výši. To v případě nebankovního segmentu máte mnohem větší možnosti. Jak je obecně známo, nebankovní půjčky jsou trochu benevolentnější i když došlo v posledních měsících k jejich výraznému zpřísnění. Půjčka ve zkušební době tak nebudete ničím neobvyklým. U vybraných poskytovatelů můžete získat spoustu typů produktů s podobným výsledkem.
  • Krátkodobé půjčky s délkou splatnosti na jeden měsíc
  • Půjčky se zástavou nemovitého majetku
  • Úvěry bez dokládání příjmu a s nahlížením do registrů

Jak najít půjčku ve zkušební době?

Ať už se vaším cílem stane bankovní či nebankovní sektor, vždy k hledání využívejte služeb speciálních internetových portálů fungujících na principu srovnávačů. Servery, které vám umožní porovnat několik produktů na jednom místě, díky čemuž zjistíte, že konkrétní úvěr je pro vás zrovna ten nejlepší a nejvýhodnější. Půjčka ve zkušení době by měla být spojena s těmito základními předpoklady.
  • Přehledné smluvní podmínky
  • Přijatelná úroková sazba
  • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
  • U krátkodobých úvěrů příležitost prodloužit celkovou dobu splatnosti
Tyto body v žádném případě nepodceňujte, abyste zvolený úvěr zbytečně nepřepláceli nebo se nedostali do dluhové pasti. I když půjčka ve zkušební době existuje pod jiným označením a formami, stále máte možnost takový produkt využít s naprosto shodným výsledkem. Oprostíte se od předkládání potvrzení svého příjmu.