Půjčky i s exekucí na krku

Datum publikování: 07. 01. 2019
Jste součástí exekučního řízení, které ohrožuje váš majetek? Pak takovou situaci v žádném případě nepodceňujte a snažte se ji co nejrychleji a nejefektivněji řešit. Nápomocny vám mohou být půjčky i s exekucí, jež jsou dosažitelné v rámci nebankovních společností.
Půjčky představují téměř neomezené možnosti z pohledu financování libovolných věcí. Dávají člověku poměrně velkou svobodu. Zároveň prezentují určitý druh nebezpečí hlavně pro ty, kdo podcení samotné splácení peněžního závazku. Pokud byste byli k pravidelným splátkám laxní, hrozí nebezpečí, že se dostanete do dluhů. Ty se pak mohou stupňovat do takové míry, že se stanete součástí exekučního řízení. Exekuce může být uvalena na nemovitost, výplatu, movité věci, zkrátka na cokoliv. Když se takový scénář stane skutečností, je zapotřebí nalézt ideální východisko, jak z takových problémů ven. Nápomocny vám mohou být půjčky v exekuci.

Půjčka v exekuci není ničím jednoduchým

Pokud si myslíte, že vám půjčky i s exekucí poskytnou bankovní společnosti, jste značně na omylu. Banky se od takových klientů primárně distancují. Nenajdete pravděpodobně žádnou na trhu, jež by vám v takové životní situaci nabídla pomocnou ruku. Obrátit se proto musíte na nebankovní sektor. I v jeho případě je však nutné počítat s tím, že půjčky i s exekucí představují doslova omezený sortiment v úvěrovém světě. Jen několik vybraných nebankovních subjektů vám nabídne takové úvěrové řešení. Při jeho hledání byste ale měli dodržovat pár zásad.

Důraz kladený na odpovědné úvěrování

Půjčky i s exekucí byste si měli brát po důkladném rozmyslu. Pokud nejste schopni posoudit rizika takového úvěru vzhledem k vaší aktuální situaci, pak se raději poraďte s odborníky. Vždy by se mělo jednat o půjčky v takové výši, jež vám dokážou pomoci dostat se z exekuce, a naopak neprohloubí vaše stávající dluhy. V případě půjčky i s exekucí počítejte s tím, že peníze vám nedá jen tak někdo. I když bude kalkulováno s tím, že jste v exekučním řízení, budete muset počítat s některými povinnostmi nad rámec standardního úvěru.
  • Podrobné doložení velikosti vlastního příjmu
  • Nutnost spolužadatele či ručitele
  • Zástava nemovitosti, na kterou není uvalena žádná exekuce
Nedivte se, když vás nemine některá z těchto podmínek. Obvykle vám budou nabízeny krátkodobé půjčky, jež nabývají menších hodnot a jejich splatnost je do jednoho měsíce. Pakliže mají být půjčky i s exekucí spolehlivou a vhodnou cestou k oddlužení, musíte je vybírat na těch správných místech a nepodepisovat hned první úvěrovou smlouvu, kterou před vás nebankovní poskytovatel předloží.

Půjčky i s exekucí na internetu

Začnete svoji cestu při hledání vhodné půjčky v exekuci tím, že si srovnáte produktové nabídky současných poskytovatelů na jediném místě a budete vycházet ze zásadního parametru, jímž je RPSN. Právě roční procentuální sazba nákladů bude hodně vypovídající. Tímto způsobem ušetříte čas při hledání úvěru a ve výsledku se můžete dostat z nežádoucí exekuce.