Půjčky pro důchodce s přijatelným úrokem

Datum publikování: 02. 01. 2019
Jste postaršími občany a potřebujete peníze pro financování svých potřeb? Pak využijte půjčky pro důchodce, které jsou snadno dostupné nejenom na pobočce bankovní či nebankovní společnosti, ale také přímo z domu.
Peníze v dnešní době chtějí nejenom lidé v produktivním věku, ale také důchodci. I na ně pochopitelně myslí bankovní a nebankovní sektor. Dokazují to půjčky pro důchodce, které jsou dostupné nejenom na pobočkách vybraných společností. Získat je lze i prostřednictvím internetové žádosti. Jak takové půjčky vypadají a kdo je vlastně může získat, na to vám odpoví následující řádky. Půjčky pro důchodce si představíme od A až do Z.

Půjčky do věku až 75 let

Víte, jak můžete poznat úvěr zaměřený nabízený právě pro postarší občany? Poměrně jednoduše. Tyto půjčky jsou nabízeny lidem do věku 65 až 75 let. Vyšší věková hranice se pojí spíše s nebankovními produkty, kde se lze domoci benevolentnějších podmínek. Půjčky pro důchodce jsou poskytovány již od 500 Kč a jejich horní hranice hodně souvisí s celkovou bonitou klienta. Pokud máte dostatečný příjem, spolužadatele nebo jste schopni ručit nemovitostí v patřičné výši, domůžete se částek ve výši až 1 000 000 Kč. Meze se v tomto směru nekladou. Navíc peníze lze získat v nejrůznější formě.
  • Spotřebitelské půjčky
  • Revolvingové úvěry
  • Kreditní karty
  • Kontokorenty

Vyberte si půjčky na internetu

Při výběru půjčky pro důchodce byste měli klást velký důraz na vhodné splátkové podmínky, s nimiž se pojí nízká úroková sazba, variabilní splátkový kalendář a přidružené benefity. Takové úvěry vyhledáte za pomoci jednoduché online kalkulačky na internetu. Stačí zadat požadovanou cílovou částku, maximální délku splatnosti a během vteřiny máte přehledný seznam bankovních a nebankovních půjček, které přichází vhod. Tu výslednou můžete vybrat třeba na základě velikosti úrokové sazby.

Požádejte o peníze online

Důchodci jsou především postarší občané, jež nemají moc možností vydat se do velkého města či vzdálených míst. Proto se řada úvěrových společností rozhodla ulehčit těmto lidem žádost o peníze. Proč navštěvovat pobočky a trávit v nich hodně času, když si o konkrétní peněžní sumu můžete říci na internetu? Právě k tomu slouží online půjčky pro důchodce, které lze vyřídit z pohodlí domova. Stačí jen odeslat elektronický formulář, doložit vše potřebné a vyčkat na výsledek schvalovacího řízení. S půjčkami pro důchodce se pochopitelně pojí i spousta příjemných kladů, jež mohou ve výsledku ušetřit nemalé peníze.
  • Neplatíte žádné skryté poplatky předem
  • Bezplatné mimořádné splátky
  • Možnost předčasného uhrazení celé dlužné částky
Půjčky pro důchodce jsou navíc oblíbené díky svému neúčelovému charakteru. Především u menších částek můžete s penězi nakládat dle vlastní libosti. Vyšší sumy jsou obvykle účelové, to znamená, že je musíte upotřebit k dané věci – nákup automobilu, investice do nemovitosti a podobně.