Půjčky pro zadlužené jsou reálné. Dejte si ale pozor!

Datum publikování: 09. 01. 2019
Jestliže aktuálně splácíte nějaké finanční závazky a tím pádem máte dluhy, asi vám nepůjčí další peníze v žádné bance. Výjimkou jsou však půjčky pro zadlužené v podání nebankovních společností, kde byste si mohli přijít na své.
Dluhy jsou velkou nepříjemností v životě každého z nás. Proto by se jim měli lidé určitě vyhýbat. Nejenom, že vás mohou připravit o majetek, ale také se stanou vaší špatnou vizitkou, jež bude mít negativní vliv na další věci. A to mohou být například žádosti o úvěry, které by vás dostaly z této nežádoucí dluhové pasti. Pokud totiž dlužíte jakékoliv bankovní či nebankovní společnosti, jen stěží obstojíte u jiného poskytovatele s tím, že by vám půjčil peníze. Tento model naprosto spolehlivě funguje u bankovních institucí. Ty v žádném případě nepůjčují zadluženým lidem. Jejich aktuální stav si bez sebemenšího problému prověří v registrech a mají jasno o tom, zda žádost bude schválena či nikoliv. Takže v tomto směru nemá cenu zapírat. Jedna výjimka na trhu však přece jenom existuje. Jsou to půjčky pro zadlužené, které v omezené míře přináší hlavně nebankovní společnosti.

Něco za něco…

Možná vám vrtá hlavou, jak to, že je nebankovní poskytovatel ochoten nabídnout další peníze zadlužené osobě? Je to velice jednoduché. Tento vstřícný krok je pochopitelně vykoupen jednou zásadní věcí. A tou je vyšší úroková sazba, popřípadě přidružené poplatky. Půjčky pro zadlužené tedy můžete získat i s dluhy, avšak za cenu toho, že si za ně trochu připlatíte. Z toho důvodu byste si měli důkladně rozmyslet, zda vám taková finanční suma může v dané životní situaci pomoci a nedostane vás do ještě hlubší dluhové pasti.

Podoba půjčky pro zadlužené

Ani nebankovní společnosti si pochopitelně nerisknou to, aby půjčovali lidem spoustu peněz, když ví, že aktuálně splácejí ještě jiné finanční závazky. Proto se můžete setkat především s krátkodobými úvěry v menší výši, jež jsou vypláceny rychle, bez otálení a zbytečné administrativy.
  • Mikropůjčky
  • SMS půjčky
Velikost takových úvěrů dosahuje výše několika tisíc korun a jejich splatnost se pojí s termíny 7, 14 a 30 dnů. K dostání jsou pochopitelně i větší půjčky pro zadlužené. V jejich případě však platí, že můžete být požádáni o to, abyste zastavili nemovitost v odpovídající hodnotě nebo třeba žádali o peníze s ručitelem.

Vybírejte jen spolehlivé půjčky

Půjčky pro zadlužené pochopitelně mohou nabývat i nevhodných podob, a to především v podání vybraných nebankovních společností, jež z vás chtějí dostat akorát spoustu peněz. Pokud se takovým úvěrovým subjektům chcete obloukem vyhnout, volte si půjčky pro zadlužené na tom správném místě. Využijte prověřený srovnávací portál, který sdružuje pouze spolehlivé poskytovatele, mezi nimiž si na základě svých potřeb vyberete ten nejvýhodnější. To vše přímo z domu za pomoci internetu.