Půjčky s registrem existují. Víte, jak fungují?

Datum publikování: 07. 01. 2019
Půjčky s registrem vám umožní získat úvěr i v případě, že disponujete záznamem v registru dlužníků. Tato prověřená a snadno dostupná cesta k penězům je realizovatelná prostřednictvím internetové žádosti. Řekněte si o finance i se špatnou splátkovou minulostí.
Registr dlužníků je velkým nepřítelem lidí žádajících o úvěry libovolné výše. Stačí se párkrát opozdit se splatností a už si začnete budovat negativní vizitku v některém ze současných registrů na trhu. A proč to vadí? Tato databáze se totiž stává vodítkem pro bankovní a nebankovní společnosti při schvalování žádostí o půjčky. Pokud tedy máte nějaký ten „zářez“, s největší pravděpodobností neuspějete u žádné banky. Ty totiž na registry opravdu dbají. Alespoň omezenou šanci máte v nebankovním segmentu, kde fungují i půjčky s registrem. Ty, určené pro klienty, jež mají zhoršenou splátkovou minulost nebo aktuální peněžní situaci.

Jak obejít registr dlužníků?

Nemyslete si, že pár vybraných nebankovních společností může nějak obcházet tyto databáze dlužníků. Každý poskytovatel má totiž ze zákona přikázáno důkladně prolustrovat platební morálku žadatele, než mu vyplatí požadovanou finanční sumu. Půjčky s registrem však fungují trochu jinak. I ty nahlíží do databáze dlužníků, jen těmto údajům nepřikládají příliš velkou váhu. Na druhou stranu je tedy zcela logické, že u tohoto typu půjček si poskytovatelé bonitu klienta ověřují jiným způsobem.
  • Potvrzení o dostatečné výši pravidelného příjmu.
  • Možnost žádat o peníze se spolužadatelem nebo ručitelem.
  • U vyšších finančních sum je požadována zástava nemovitosti.
Novodobé půjčky s registrem fungují velice jednoduše a jsou ve své podstatě dostupné širokému spektru klientů, kam spadají nejenom běžní zaměstnanci, ale také podnikatelé, důchodci nebo matky na mateřské dovolené. Základem úspěchu je pouze najít v omezeném množství nebankovních poskytovatelů toho, který vám bude vyhovovat nejvíce.

Hledejte výhodné půjčky s registrem

Jestliže se v tomto směru nechcete nechat napálit, měli byste vybírat mezi nebankovními produkty, jejichž podmínky vypovídají za vše. Určitě se držte půjček, jež nejsou spojeny s žádnými poplatky předem. Obvykle byste neměli platit třeba za sjednání nebo vedení úvěrového účtu. Vhod vám mohou přijít i další přínosné benefity a bonusy.
  • O menší částky lze žádat prostřednictvím SMS zpráv – jde o tzv. SMS půjčky.
  • Výplata může probíhat nejenom bezhotovostně, ale také v hotovosti.
  • Vsadit můžete na mimořádné splátky a předčasné uhrazení závazku zcela zdarma.
  • Pojištění schopnosti splácet v nežádoucích životních situacích.
Půjčky s registrem vybírejte nejlépe důkladným porovnáním jednotlivých úvěrových produktů na internetu. Srovnávejte přístupné úvěry na základě prioritních parametrů, mezi něž patří určitě velikost úrokové sazby, maximální dostupná částka nebo celková délka splatnosti. Pak narazíte na půjčky s registrem, které se vám vyplatí.