Půjčte si peníze a neplaťte nic navíc

Datum publikování: 04. 02. 2019
Získejte peníze zdarma a bez jediného poplatku navíc. Půjčte si malou částku na cokoliv a bez úroku ji vraťte do následujícího měsíce. Takový model úvěrování je dnes naprosto běžný, a to především v nebankovním segmentu. Zjistěte, kdo vám takto půjčí peníze.

Půjčit si peníze a neplatit žádné úroky? To musí být asi omyl, říká si určitě většina lidí. Přitom to ale není nic nenormálního. Jak asi každý správně tuší, nebankovní úvěrový trh je skutečně rozmanitý a můžete v něm nalézt produkty libovolného charakteru. Mezi ně pak patří i první půjčky zdarma. Ty mají celkem výstižný název.

Jestliže s danou nebankovní společností komunikujete poprvé, můžete si říci o menší peněžní obnos s krátkou splatností a hlavně, nulovou úrokovou sazbou. Někdo může takové úvěry nazývat jako půjčky na zkoušku. Jednoduše si vyzkoušíte, jak celý proces žádosti funguje, co všechno je po vás vyžadováno, jakým způsobem musíte peníze splatit a mnohé další. Zdarma a bezplatně. Zkrátka ideální model, jež je ale doménou jen vybraných nebankovních poskytovatelů.

První půjčka zdarma krok za krokem

Pokud chcete získat peníze zdarma, musíte pochopitelně splňovat alespoň základní podmínky, mezi něž patří určitě plnoletost. Dále je vyžadován trvalý pobyt na území České republiky a také bankovní účet, kam vám budou peníze zaslány. I ten by měl být veden na jméno žadatele. Po zpřísnění podmínek České národní banky většina poskytovatelů vyžaduje i bezdlužnost klienta, takže nesmíte mít žádné jiné úvěrové závazky.

Samotný proces vyřízení první půjčky zdarma není ničím složitým a nezabere vám více jak 10 minut. Ostatně, o tom vás přesvědčí následující kroky.

  • Vyplňte online žádost na internetu
  • Vyčkejte na její zpracování a informaci o výsledku
  • Poté dochází k převodu peněz na účet, které získáte do 24 hodin

Tak snadné může být bezplatné úvěrování, v rámci něhož se oprostíte nejenom od klasického úroku, ale také od dalších přidružených poplatků navíc. Tuto variantu oceníte i kvůli tomu, že jde o neúčelové půjčky, takže se nezavazujete k tomu, za co peníze ve výsledku utratíte. Zkrátka tohle všechno odpadá. S penězi můžete nakládat dle vlastí libosti.

Co následuje po první půjčce zdarma?

Uvědomit byste si měli to, že peníze si zdarma na některých místech půjčit můžete, ale pouze poprvé. Když byste chtěli i nadále využívat profesionálních a ověřených služeb daného poskytovatele, připravte se na to, že už budete muset hradit všechny příslušné poplatky a úroky, jež jsou uvedeny ve standardních smluvních podmínkách.

Půjčte si zdarma na těch správných místech

Jestliže chcete zkusit bezplatný model úvěrování, máte příležitost. Zde je seznam oblíbených nebankovních produktů lišících se maximální částkou, jíž můžete při první žádosti o úvěr získat zdarma. Doba splatnosti je obvykle do třiceti dnů.