Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení

Investice do nemovitosti spojená s lákavými splátkovými podmínkami.

  • Peníze přímo na účet
  • Vyřízení do tří dnů
  • Bez poplatku za zřízení
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
2,5 %

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mě mile překvapila v porovnání s ostatními bankovními nabídkami. Možná i proto jsem se před nedávnem rozhodl právě pro ni. Vše proběhlo celkem rychle a bez komplikací. Navíc jsem byl spokojen s řadou příjemných bonusů, které se pojí k tomuto bankovnímu úvěru. Například neplatíte za vyřízení ani následnou správu hypotéky. Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mi přišla na účet ve velice krátkém čase, a dokonce jsem nemusel ani dokládat faktury od jednotlivých pracovních úkonů. V tomto směru si zkrátka nelze na cokoliv stěžovat a toto řešení mohu jedině doporučit. (Lukáš R., 28 let, Brno)


Vyřízení hypotéky do tří dnů. Tak těmto slovům se mi popravdě na samotném začátku nechtělo moc věřit. Teprve až když jsem vyplnila online žádost a mým cílem se stala Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení, uvěřila jsem. Všichni kolem mě strašili s tím, jak je hypotéční úvěr náročným procesem, ale mýlili se. Vše bylo snadné a spjaté s řadou nejrůznějších benefitů. Tím nejpříjemnějším pro mě samotnou byl fakt, že jsem mohla využít až 20 % finančních prostředků v podstatě na cokoliv. Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mi tak pomohla nejenom k novému bytu, ale i k nákupu ojetého vozu, který už jsem hodně dlouho potřebovala. Jestliže uvažujete o pořízení vlastního bydlení, je takhle varianta skutečně hodně zajímavá. (Pavlína K., 33 let, Chomutov)


Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mě zaujala tím, že mi dala spoustu možností nastavit si ji k obrazu svému. A popravdě, toho jsem využil v maximální možné míře. V nabídce stálo – částka už od 300 000 Kč se splatností na 25 let. To mi vyhovovalo, protože jsem potřeboval 500 000 Kč na majetkové vypořádání za byt. Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mi poskytla dlouhou fixaci výhodného úroku a zároveň jsem nemusel platit za žádné zbytečné služby navíc. Tak přesně takové řešení mi vyhovuje v plné míře. Příjemné na všem bylo také to, že vyřízení netrvá tak dlouho a na své si tak přijde každý. (Radim K., 24 let, Jindřichův Hradec)


Peníze na rekonstrukci jsem sháněl opravdu hodně dlouho, až nakonec Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mi poskytla požadovanou finanční sumu, a ještě s velice výhodným úrokem. Pustil jsem se totiž do modernizace rodinného domu a nechtěl jsem platit více než musím. Proto jsem volil tento bankovní produkt, který byl mimochodem vyřízen do tří dnů a bez poplatku za vedení úvěrového účtu. Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mi pomohla realizovat mé plány, a dokonce mě neomezovala ani tím, že budu muset dokládat faktury za jednotlivé pracovní úkony. Vše jsem si dělal svépomocí a nikdo na mě netlačil. (David S., 30 let, Poděbrady)


U produktu Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení mě nadchnulo to, že o tento úvěr mohou žádat až čtyři osoby naráz ze dvou domácností. To se nám s manželem celkem hodilo, protože díky tomu se zvýšila naše celková bonita a my jsme obdrželi peníze v plné výši. Raiffeisenbank – Hypotéka na bydlení je skutečně flexibilním řešením, které je oproštěno od poplatků za vyřízení, předkládá možnost mimořádných splátek, a ještě vám poskytne peníze navíc, jež nemusí být vůbec spojeny s nákupem, rekonstrukcí či výstavbou nemovitosti. Nadšeni jsme mimochodem byli také z toho, že hypotéka byla bez sebemenších problémů vyřízena do tří dnů. (Martina L., 35 let, Karlovy Vary)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 35 klientů

Kategorie