Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem

Využijte hypotéční úvěr jako investici do nemovitosti k pronájmu.

  • Nízký úrok
  • Pro pronájem nebytových prostor
  • Až 20 000 000 Kč
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
2,5 %

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Když sháníte peníze na nákup nemovitosti k pronájmu, není to nic snadného, o čemž jsem se nedávno přesvědčil i já. Až nakonec Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem vyhověla mým požadavkům do nejmenšího detailu, a já jsem získal potřebné množství peněz. Příjemné u této banky bylo to, že budoucí příjmy lze započítat do celkové bonity klienta a následujících měsíčních splátek. I to mi pomohlo v rychlém a pohodlném schválení. Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem byla mimo jiné vyřízena bezplatně, což mě také velice mile překvapilo. Takže, pokud sháníte peníze na pronájem, rozhodně uvažujte o tomto hypotéčním úvěru. (Karel K., 29 let, Praha)


Dlouhá fixační doba až 15 let, splatnost až 30 let a individuální přístup k zákazníkovi. Přesně tohoto se mi dostalo u bankovního produktu Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem. Tu jsem využila asi před půl rokem a jsem maximálně spokojena. Rychlost vyřízení, osobní jednání, variabilní měsíční splátky a řada příjemných věcí navíc. Tohle jsem našla pouze u Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem je mimochodem poskytována i na nebytové prostory, jen s trochu omezenějšími podmínkami. Díky tomu si na své přijde každý zákazník, jenž vyžaduje větší finanční obnos jako investici do nemovitostí k pronájmu. (Hana S., 40 let, Plzeň)


Když potřebujete dostatek peněz na nemovitosti k pronájmu, hledáte logicky jen mezi výhodnými úvěry, abyste zbytečně nepřeplatili. A do toho jsem se pustil i já. Nakonec mě oslovila nabídka Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem. Tu jsem si vybral, protože byla spojena s velice zajímavými splátkovými podmínkami. Nízký úrok, vysoká variabilita, a dokonce i možnost investovat do nebytových prostor. Tam mi byla prezentována výše úvěru až 12 000 000 Kč se splatností na 20 let. Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem mi pomohla dobře investovat a nyní už těžím z pronájmu bytů, které mi tento úvěr celkem hravě zaplatí. (František S., 39 let, Praha)


Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem je ideálním řešením pro každého, kdo chce investovat do bytových domů nebo nebytových prostor. Já osobně mám s tímto produktem jen dobré zkušenosti, ať se to týká rychlosti vyřízení žádosti, absence zbytečných poplatků či dlouhého fixačního období. Raiffeisenbank – Hypotéka na pronájem je navíc postavena tak, že jsem mohl do své celkové bonity zahrnout i příjmy z budoucího pronájmu. To mi při schvalovacím řízení hodně pomohlo. Nyní jsem si rozložil splátky na 30 let a vím, že mě nebudou v budoucnu zatěžovat. Zkuste si o této bankovní nabídce zjistit něco více. (Pavel R., 41 let, Ostrava)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 29 klientů

Kategorie