Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor

Snižte si úroky hypotéky díky vlastním úsporám.

  • Možnost docílit nulových úroků
  • Vyřízení zdarma
  • Splatnost až na 30 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
0 %
RPSN od
%

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Využívat hypotéku a spořit peníze. Tahle kombinace se mi opravdu líbila, proto jsem neváhal a zaměřil se na produkt Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor. Ta byla celkem rychle vyřízena a přinášela mi hlavně jednu zásadní výhodu. Peníze odložené na spořicím účtu mi ve své podstatě pomáhaly snižovat celkové náklady na hypotéku. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor mi dělá radost už asi dva roky a já musím přiznat, že jsem tímto způsobem ušetřil poměrně dost peněz. A víte, co je na všem to nejlepší? Peníze na spořicím účtu mám neustále k dispozici, což přijde také vhod. Já mohu tento model hypotéky doporučit. (Alan O., 31 let, Praha)


Bez zbytečných poplatků, a hlavně s bezplatným vedením úvěrového účtu. Tak přesně takové má podmínky Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor. Ta je dostupná online a je postavena na tom, jak si snížit náklady na hypotéční úvěr. Budou to tři měsíce, co jsem o tento bankovní produkt zažádala a rozložila si splátky na 30 let. Docílila jsem tak minimální měsíční platby a začala okamžitě využívat zápočet úspor. Ty mi samozřejmě šetří peníze. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor mě těší také díky tomu, že mám naprostou kontrolu nad zmiňovanými úsporami. Takže když bude nějaký větší výdaj, bez problému jej budu moci uhradit. Do té doby ušetřím na hypotéce. (Alena S., 29 let, Brno)


Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor oslovila nejenom mě, ale také mého bratra. Rozhodli jsme se investovat do společného dvougeneračního domu a tento produkt nám přišel vhod. A to z toho důvodu, že se na něj mohou skládat až čtyři lidé ze dvou domácností. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor má však i řadu dalších kladů, jež nás potěšili. Absence jakýchkoliv poplatků navíc, a hlavně možnost spořit si peníze a ve výsledku platit jen rozdíl mezi hypotékou a zápočtem úspor. Podle mě jde o velice šikovný nástroj, jak ušetřit peníze, které mimochodem máte neustále k dispozici. My osobně jsme vsadili ještě na praktické pojištění schopnosti splácet. (David K., 27 let, Vyškov)


Bankovní produkt od Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor mě zaujal nejenom svým názvem, ale také svými splátkovými podmínkami. Možnost ušetřit na úrocích díky vlastním úsporám je podle mě nápadité řešení, které může přijít někomu vhod. A po pravdě, já jsem jednou ze spokojených klientek. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor mi poskytla peněžní sumu ve výši 1 000 000 Kč na nový byt. Při splátkách na 25 let a fixaci na 10 let jsem se dopracovala k velice výhodnému úroku. Teď splácím tolik, kolik chci a jsem zároveň oproštěna od jakýchkoliv dalších poplatků navíc. Nebojte se tento úvěr vyzkoušet také. (Helena S., 38 let, Poděbrady)


Mám ráda, když mohu vlastním přičiněním ovlivňovat náklady na moji hypotéku. I proto se mým vyvoleným produktem stala Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor. Tu jsem získal celkem nedávno a se samotným procesem nabytí jsem neměl žádné problémy. Vše probíhalo hodně rychle a jednoduše. Okamžitě jsem pochopil, že pokud budu dostatečně spořit ušetřím, takže to je můj cíl do budoucna. A naspořené peníze ve výsledku mohu použít na další praktické věci, jež mi budou chybět. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor je šitá na míru, o čemž jsem se přesvědčil ještě před podpisem přehledné smlouvy. (Karel V., 25 let, Olomouc)


Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor mě oslovila hlavně kvůli možnosti platit měsíční splátku jen z rozdílu mezi hypotékou a výší spořicího účtu, respektive samotný úrok. Takovou nabídku jsem u jiných bankovních společností hledal stěží a tento model mi hodně vyhovoval. Příjemná samozřejmě byla i dlouhá doba fixace již tak výhodného úroku, kterou jsem podepsal na dlouhých 15 let. Raiffeisenbank – Hypotéka se zápočtem úspor je postavena tak, že kdybych si časem naspořil celou výši hypotéky, nesplácím vlastně žádné úroky. Nemusím si hlídat žádné termíny předčasného splacení a podobné záležitosti. Mě tento model nadmíru vyhovuje. (Jan L., 42 let, Prostějov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 24 klientů

Kategorie