Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování

Konsolidujte své závazky s výhodným úrokem od 4,9 %.

  • Sjednocení půjček zdarma
  • Možnost refinancování jediného úvěru
  • Online vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 600 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
%

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování, to je způsob, jak se vypořádat se starými a nevýhodnými půjčkami. A to je model, který mě oslovil na plné čáře. Rozhodl jsem se totiž minimalizovat náklady na úvěry, a hlavně získat přehled v půjčkách. Jako jediné adekvátní řešení vyhovující mým předpokladům bylo právě Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování. Okamžitě jsem vyplnil online žádost a nechal si vše zařídit na míru. Bez starostí, složitého papírování, a hlavně jakýchkoliv dalších poplatků navíc. To je přesně model, o který já jednoznačně stál a u této bankovní společnosti se mi jej podařilo získat v plném rozsahu. (Oliver R., 35 let, Brno)


Převod půjček bez starostí a zdarma. Tak přesně takový slogan jsem si nedávno přečetla u bankovního produktu Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování. V první chvíli mi to trochu vrtalo hlavou, později jsem ale podlehla a začetla se do obchodních podmínek. A ty mě přesvědčily o tom, že tohle je úvěrový produkt, který hledám. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování mi pomohlo snížit měsíční splátku, a to díky nízké úrokové sazbě od 4,9 %. Dokonce jsem nemusela platit ani korunu navíc za to, že tohle všechno za mě někdo vyřídí, zpracuje moji žádost a poskytne mi odpovídající peněžní sumu. Dokonce neplatím ani za vedení úvěrového účtu. (Petra S., 33 let, Jihlava)


Do nedávné doby jsem měl několik půjček, které jsem potřeboval sjednotit. Jenže, žádná z bank mi nechtěla poskytnout požadované peníze navíc, i když jsem dokládal svoji bonitu. Až jediná se ukázala jako férová a dodržela vše, čím se prezentuje. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování se stalo mým cílem poté, co jsem si přečetl podrobnější informace na internetu. Tam jsem mimochodem vyplnil i online žádost, na základě níž bylo vše celkem rychle vyřízeno. A peníze navíc? Ty mi byly poskytnuty dokonce v hotovosti přímo na pobočce, takže já k tomuto bankovnímu řešení nemám rozhodně žádných výhrad. (Michal O., 39 let, Prostějov)


Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování je bankovním produktem, který jsem před měsícem využila také. Rozhodla jsem se totiž něco udělat se svými starými půjčkami, a tohle mi přišlo jako to nejlepší možné řešení. A nemýlila jsem se. U této banky mi byl poskytnut velice individuální přístup a hned od samotného začátku jsem byla mile překvapena. Tak například tím, že si mohu určit přesné datum své budoucí půjčky. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování mi bylo prezentováno i s možností sjednat si velice výhodné pojištění schopnosti splácet. A navíc nové splátky rozložitelné až na 120 měsíců snížily měsíční splátku natolik, že mi nyní nezasahuje do pravidelného rozpočtu. (Daniela O., 30 let, České Budějovice)


Konsolidace a refinancování jsou poměrně populárními bankovními službami současné doby, jimž jsem podlehl také. Rozhodl jsem se udělat si revizi ve svých úvěrových smlouvách a trochu ušetřit. A to se mi celkem podařilo. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování se stalo mým vyvoleným produktem, na který jsem narazil při porovnání výhodnosti jednotlivých nabídek. V tomto směru jednoznačně zvítězila možnost obdržet bonusovou úrokovou sazbu, která každoměsíční náklad na splácení dost poníží. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování je určitě řešením, jak ušetřit, takže se jej vůbec nebojte a vyzkoušejte to také. (Olin T., 46 let, Poděbrady)


Nesnáším zbytečné poplatky, úřední byrokracii a jakákoliv omezování. Když jsem před nedávnem začala hledal způsob, jak refinancovat stávající půjčky, byla jsem celkem dost omezená. Až mi nakonec vyhověla bankovní společnost Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování. U tohoto produktu jsem se vnitřně shodla se vším, co nabízel. Od nízké úrokové sazby, absence jakýchkoliv poplatků, až po možnost získat peníze navíc. Raiffeisenbank – Konsolidace a refinancování jsem si přizpůsobila dle vlastních potřeb, a to nejenom změnou poskytovatele, ale i datem pravidelné měsíční splátky. (Hana U., 24 let, Sokolov)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 18 klientů

Kategorie