Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka

Hypotéční model s opakovaným čerpáním finančních prostředků.

  • Splácejte dle svých potřeb
  • Vyřízení do tří dnů
  • Předčasné splátky zdarma
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 8 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,6 %
RPSN od
%

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka je produktem, který mi doslova změnil život. Dlouho jsem hledal hypotéku, jež mi svými obchodními podmínkami bude vyhovovat do nejmenšího detailu. A nutno podotknout, že jsem ji ke svému úspěchu našel. U této hypotéky mohu peníze čerpat opakovaně a kdykoliv se mi zlíbí. A to dokonce i na jiné věci než jen záležitosti spojené s bydlením. Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka je takový větší kontokorent, jen s tím rozdílem, že ručíte nemovitostí a docílíte lepších splátek a nižšího úroku. Já osobně jsem s tímto úvěrovým řešením maximálně spokojen a mohu jej pouze doporučit. (Roman S., 35 let, Ostrava)


Mít k dispozici větší množství peněz a možnost si půjčit opakovaně. Tak přesně tohle je model, který jsem v bankovním segmentu celkem hodně dlouho hledala. A popravdě, nakonec i našla. Je to Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka, se kterou jsem získala vše, co jsem potřebovala. Možnost předčasného splacení, rozložení splátek až na 30 let a v případě neúčelové varianty celkem vysoká suma k půjčení. Ti bonitní klienti mohou získat až 5 000 000 Kč. Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka mi umožňuje mít peníze neustále k dispozici, takže jsem opravila nejenom kuchyň, ale také si pořídila nový automobil. (Karolína L., 40 let, Nymburk)


Kontokorent v trochu lepším podání, tak přesně takto bych pojmenoval produkt od Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka. Ten mi doporučila známá, která s ním měla hodně dobré zkušenosti. A musím potvrdit, že tomu tak opravdu je. Peníze čerpáte podle toho, jak je potřebujete, a to dokonce opakovaně, i když hypotéku splatíte. Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka mi byla vyřízena poměrně rychle, což jsem původně ani nečekal. Možná je to tím, že jsem dodal všechny potřebné dokumenty obratem. Trvalo totiž jenom tři dny a mohl jsem čerpat peníze do maximální výše stanoveného úvěrového rámce. (Daniel S., 31 let, Znojmo)


Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka se mi líbí především svým konceptem. Běžný kontokorent v malé míře jsem využívala doposud, ale nyní jsem potřebovala více peněz, a to nejenom na bydlení, ale i další věci. A proč si brát dvě půjčky, když vše mohu vyřídit za pomoci jedné? Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka mi mimo jiné posloužila také ke konsolidaci úvěrů, takže já jsem nadmíru spokojena. Rychlé vyřízení, minimální papírování a velice osobitý přístup. To jsou jen některé klady, které bych ráda v rámci tohoto bankovního produktu vypíchla. Čerpání mám nastavené na 10 let, ale už nyní tuším, že tento úvěr využiji opakovaně. (Lucie L., 35 let, Praha)


Vyřízení do tří dnů, bezplatné předčasné splacení a možnost peníze použít na cokoliv. Asi možná nyní marně dumáte, jaký produkt vám popisuji, ale věřte nebo ne, je to řešení Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka. Sám jsem se podivoval nad charakterem takové univerzální půjčky, ale opravdu existuje. Téměř typický kontokorent jen v podstatně větším rozsahu a s řadou dalších bonusů navíc. Raiffeisenbank – Kontokorentní hypotéka mi byla poskytnuta už od 300 000 Kč, což byla suma tak akorát. Nyní mám splátky pěkně pod kontrolou a v kombinaci s pružnou úrokovou sazbou. Podle mě naprosto ideální řešení. (Petr H., 30 let, Domažlice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 17 klientů

Kategorie