Raiffeisenbank – Předhypotéční úvěr

Půjčte si ještě dříve, než budete moci zastavit svou nemovitost.

  • Rychlé vyřízení
  • Do výše až 4 000 000 Kč
  • Bez zbytečných poplatků
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
500 000 - 4 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
4,79 %
RPSN od
%

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Když potřebujete peníze na dům, kterým ještě není možné ručit, peníze se shání celkem obtížně. Mě se to však podařilo. Pomohl mi Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr. Ten mi byl přislíben na požadovanou částku a v celkem krátkém časovém úseku. Navíc mám záruku toho, že až dostavím dům, může Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr přejít na klasickou hypotéku, kde obdržím ještě výhodnější úrokovou sazbu. Pro moji životní situaci je tento úvěrový model naprosto dokonalý a věřím tomu, že spoustu přínosného nabídne i ostatním. Těšit se můžete například na to, že nebudete platit žádné zbytečné poplatky. (Jan H., 37 let, České Budějovice)


Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr je podle mě hodně dobře vymyšlený bankovní produkt, se kterým se pojí řada přínosných věcí. Například to, že mi byl poskytnut částečně zajištěný hypotéční úvěr v plné výši s možností čerpání až na 24 měsíců. V to jsem ani nedoufala a je pravdou, že ve třech bankách jsem byla odmítnuta. Až Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr mi byl navržen doslova na míru a já jsem se splátkovými podmínkami spokojena. Navíc mě těší vidina toho, že z tohoto předhypotečního řešení mohu postupem času přejít na ještě výhodnější klasickou hypotéku. Tak proč si nedopřát vlastní bydlení mnohem dříve a zbytečně nečekat? Já osobně bych tuto příležitost využila opakovaně a rozhodně nelituji. (Romana S., 30 let, Kladruby)


Předhypoteční úvěr nabízí spousta bank, u mnohých z nich však narazíte na samé „ale“ a nežádoucí podmínky nebo vysoký úrok. Já osobně jsem při procházení nejrůznějších nabídek nakonec zvolila Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr. Ten mi přišel ze všech dostupných jako nejvýhodnější a byl spojen s velice lákavými splátkami. Dlouhá doba fixace, rozložení splátek dle vlastní potřeby a možnost částečného čerpání peněz. A víte jak dlouho? Po dobu až dvou let. Přiznám se, že takové nabídce jsem nemohla odolat, a nakonec ji zvolila. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr mi posloužil k investici do montovaného domu, kterým budu moci ručit až na konci roku, takže já osobně jsem spokojena. (Hana P., 40 let, Domažlice)


U bankovní společnosti Raiffeisenbank, a.s. mám běžný účet už řadu let a využil jsem pár menších úvěrů, takže s tímto subjektem mám dlouhodobé zkušenosti. Proto jsem neváhal, když bylo třeba investovat do rozestavěného rodinného domu. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr byl řešením, které mi bylo souzeno snad doslova na míru. Na počátku všeho mě potěšila absence poplatků za vyřízení a následné vedení úvěrového účtu. Pak to byl i snadný přechod na klasickou hypotéku. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr je poskytován v kombinaci s možností předčasného splacení, ale také s dobou fixace až na 15 let. Podle mě, každý žadatel o peníze si v tomto směru musí přijít na své, a to vzhledem k celkové variabilitě produktu. (Ondřej U., 31 let, Jindřichov Hradec)


Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr jsem si sjednala celkem nedávno. Rozhodla jsem se totiž stavět dům a vzhledem k tomu, že ještě nestojí, tak jím vlastně nemohu ručit. Až tento bankovní produkt mi dokázal poskytnout dostatečnou peněžní sumu s částečným ručením, a hlavně dlouhou dobou čerpání. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr mi byl poskytnut celkem rychle, asi do tří dnů bylo vše vyřízené, a to jsem s tím já osobně neměla žádné složité papírování. Stačí doložit jen vše potřebné. Já osobně jsem získala částku 500 000 Kč se splatností na 20 let a bez sebemenšího problému. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr mohu jedině doporučit. (Karolína S., 36 let, Vyškov)


Částečně zajištěný úvěr s možností čerpání na 24 měsíců. To byla lákavá nabídka, která mě oslovila až do takové míry, že jsem podepsal úvěrovou smlouvu. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr jsem si popravdě vyhlédl už celkem dávno, protože to byl právě tento produkt, jež mým požadavkům odpovídal do nejmenšího detailu. Neplatil jsem nic za vyřízení, to trvalo jen tři dny, mohl jsem požádat o peníze online a do budoucna mohu přejít na klasický úvěr. Raiffeisenbank – Předhypoteční úvěr sice nabízí trochu větší úrok, ale nese s sebou spoustu bonusů, jež se zalíbí každému. Tak proč si nedopřát dostatek peněz na vlastní bydlení s dostatečným předstihem? (Ota P., 28 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 13 klientů

Kategorie