Raiffeisenbank – Refinancování

Získejte výhodnější podmínky pro svůj současný hypotéční úvěr.

  • Minimální náklady
  • Rychlé vyřízení
  • Nízký úrok
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 700 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
5,29 %
RPSN od
5,7 %

Raiffeisenbank zkušenosti a recenze

Rozhodl jsem se, že se pokusím minimalizovat mé náklady na hypotéku, které byly posledních pět let skutečně astronomické, a už se to začalo negativně promítat do našeho rodinného rozpočtu. Proto jsem vsadil na Raiffeisenbank – Refinancování. Tento bankovní produkt se stal efektivní, a hlavně výhodnou náhradou za naši starou hypotéku. Vše proběhlo bez problémů. Od schvalovacího řízení až po kompletní vyřízení. Během dvou dnů bylo vše hotovo. Raiffeisenbank – Refinancování je podle mě ideální náhradou za jakoukoliv hypotéku, s jejíž výši jednoduše nejste spokojeni. U této banky své měsíční splátky rozhodně minimalizujete. (Otakar H., 28 let, Domažlice)


Už jednou jsem odložila refinancování hypotéky na konci fixačního období. A je pravda, že jsem toho pak litovala. Teď naposledy jsem si takovou příležitost nenechala ujít. Vsadila jsem na řešení od Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky šité přímo na míru. Oslovila jsem banku a po předloží nabídky se nestačila divit. Tolik peněz mohu ušetřit jen tím, že přejdu k jiné bankovní společnosti? Je to až neuvěřitelné, kolik peněz jsem zbytečně přeplácela. Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky mi ušetřilo spoustu financí a do budoucna ještě ušetří. Nyní nezbývá než litovat, že jsem tento krok neudělala o něco dříve. (Dana R., 40 let, Poděbrady)


Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky mě láká už delší dobu. Až nyní jsem našel odvahu, že to vyzkouším. Bál jsem se proto, že jsem potřeboval navýšit svoji původní hypotéku a nebyl jsem si moc jistý tím, zda takový požadavek projde či nikoliv. A nyní vím, že u Raiffeisenbank a.s. s tím žádným problém není. Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky mi bylo schváleno v mnou požadovaném rozsahu. A jako bonus jsem obdržel nižší úrokovou sazbu a výhodnější pojištění schopnosti splácet oproti původní a staré hypotéce. Mnozí z vás možná ocení také to, že všechno papírování za vás provedou bankovní úředníci. (Bohumil J., 27 let, Praha)


Možnost refinancovat hypotéku s rozložením splátek na 30 let. To byl můj cíl, jež by ulevil našemu rodinnému rozpočtu a umožnil nám dofinancovat rodinné bydlení. Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky mi doporučil kamarád, který se zabývá úvěry nejrůznějšího typu a musím říci, že to byla hodně dobrá volba. Starou a malou hypotéku jsem převedl k nové bance, požádal o navýšení a prodlouženou dobu splatnosti. Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky bylo vyřízeno v podstatě obratem, protože jsem vzorně doložil vše, co bylo zapotřebí. Abych nepodcenil aktuální situaci, zafixoval jsem si nízký úrok na dalších 10 let a mám klid. (Patrik P., 31 let, Nymburk)


Ušetřit se dá na spoustě věcí, ale hypotéka je asi jedním z nejzásadnějších výdajů v naší rodině. Proto jsem se rozhodla, že nám najdu produkt výhodnější a flexibilnější. V tomto hledání jsem byla celkem úspěšná. Skončila jsem u Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky. Příjemné jednání, rychlost vyřízení, individuální přístup. Tohle všechno mě s nízkou úrokovou sazbou, potažmo měsíčními splátkami maximálně potěšilo. Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky doporučuji každému, kdo za sebou z minulosti táhne nevýhodný hypotéční úvěr, na kterém pouze prodělává. Nám se tato změna maximálně vyplatila. (Radka O., 46 let, Karlovy Vary)


Raiffeisenbank – Refinancování hypotéky s touto bankovní společností jde hodně snadno. Já osobně jsem si to vyzkoušel před necelým měsícem. Hledal jsem adekvátní, a hlavně výhodnou náhradu starého hypotéčního úvěru. Když jsem si porovnal několik bankovních nabídek, jednoznačně mě oslovila Raiffeisenbank – Refinancování. Její splátkové podmínky jsou maximálně transparentní. To znamená, že jsem od začátku věděl, že nebudu platit žádné zbytečné poplatky navíc, obdržím nízký úrok, nehradím odhad nemovitosti, a ještě si mohu nastavit měsíční splátky k obrazu svému. Tato flexibilita a individuální přístup mi ušetřily spoustu peněz. (Radim H., 28 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo klientů

Kategorie

Raiffeisenbank – Refinancování

Refinancujte své závazky do výše až 700 000 Kč.

  • Bonusový úrok
  • Rychlá výplata peněz
  • Sjednání zdarma
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 600 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
7,9 %
RPSN od
%

Raiffeisenbank a.s. zkušenosti a recenze

Raiffeisenbank a.s. – Refinancování se stalo bankovním produktem, který mi v nedávné době otevřel oči. Zjistil jsem totiž, že výměnou nového úvěru za ten starý mohu celkem dost ušetřit. A v mém případě se jednalo o stovky korun měsíčně. K tomu jsem byl mile překvapen i z toho, že nemusím platit žádné poplatky navíc za vyřízení a vůbec samotné sjednání této půjčky. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování je zkrátka volbou na jistotu, která je ověnčena řadou zajímavých bonusů. Pokud chcete ušetřit s úrokovou sazbou jen 4,9 %, pak si myslím, že lepší bankovní východisko byste na současném trhu hledali jen stěží. (Pavel I., 46 let, Prostějov)


Potřebovala jsem změnu poskytovatele půjčky už pěkně dlouho, protože můj starý úvěr vykazoval známky jisté nevýhodnosti. Přesvědčilo mě Raiffeisenbank a.s. – Refinancování, které jsem využila jak kvůli menší bonusové úrokové sazbě, tak kvůli tomu, že se nemusím o cokoliv starat. Ano, tato bankovní společnost za vás vyřídí vše od A až do Z. Stačí vyplnit online žádost, projít schvalovacím řízením a máte po starostech. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování se dokonce nemusí týkat pouze jedné půjčky, jako tomu bylo v mém případě. Banka je prý schopna zkonsolidovat i více úvěrů naráz, tak neváhejte. (Iveta H., 34 let, Brno)


O refinancování úvěrů jsem měla ještě do nedávné doby celkem smyšlené a dost negativní mínění. Přesvědčilo mě až Raiffeisenbank a.s. – Refinancování šité na míru, u kterého jsem doopravdy zjistila, k čemu takové bankovní produkty vlastně jsou. K tomu, abychom my, co máme staré a nevýhodné půjčky mohli ušetřit peníze. A to se v tomto případě povedlo na výbornou. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování půjčky je poskytováno už od 20 000 Kč, což je vynikající vzhledem k tomu, že celkově dlužím asi jenom 25 000 Kč. I na tak malé sumě jsem však oproti původním splátkovým podmínkám výrazně ušetřila. (Daniela L., 30 let, Praha)


Raiffeisenbank a.s. – Refinancování jsem využil asi před dvěma měsíci. Dohnala mě k tomu stará půjčka, kterou jsem si porovnal s těmi aktuálními a nestačil se divit, jak vysoký úrok mám a kolik peněz vlastně přeplácím. To vše jsem tedy minimalizoval díky tomuto bankovnímu produktu a dostal jsem se na úrokovou sazbu 4,9 %. Ba co více, získal jsem i peníze navíc, protože jsem dostatečně bonitním klientem. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování mi bylo upraveno přesně dle mých představ, a to i včetně dne v měsíci, kdy musím novou půjčku splácet. Jsem rád, že jsem narazil právě na tento způsob výměny starých finančních závazků. (Marek M., 29 let, Plzeň)


Raiffeisenbank a.s. – Refinancování od této bankovní společnosti je podle mě díky úroku 4,9 % jedno z nejvýhodnějších řešení na trhu. Já sám jsem se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Doposud jsem platil měsíčně asi 5 000 Kč na splátkách. Nyní po refinancování je to už jen 4 000 Kč, a to za stejnou částku a stejnou dobu splatnosti. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování, to je úspora také na poplatcích, které rozhodně neplatíte za sjednání, vyřízení, ani následné vyplacení. Mimochodem, já osobně jsem se nemusel starat o jakoukoliv administrativu. Vše proběhlo bez mého přičinění. A ten způsob žádosti? Online formulář na internetu je zkrátka bezkonkurenční. (Jan K., 41 let, Nymburk)


Splácení mé současné půjčky už bylo celkem neudržitelné. Vysoké poplatky a úrok mě měsíčně připravily o stovky korun. Až pak přišlo Raiffeisenbank a.s. – Refinancování, které mi doporučila kamarádka. A musím říci, že to byla doslova spásná rada. Splacení starého úvěru proběhlo rychle a nové splátkové podmínky jsem si upravila podle svých představ. Takže žádné zbytečné přeplácení jako dříve. Raiffeisenbank a.s. – Refinancování je možné získat s úrokovou sazbou od 4,9 %, což je hodně dobré oproti konkurenci. Jestliže chcete docílit také takového finančního uspokojení jako já, nebojte se vyplnit online žádost. (Martina K., 35 let, České Budějovice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 19 klientů

Kategorie