Sberbank – FÉR konsolidace

Slučte půjčky a snižte si úrokovou sazbu.

  • Bez zbytečných poplatků
  • Sjednání online
  • Bez zajištění
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
- 120 měsíců
Úrok od
5,99 %
RPSN od
%

Sberbank CZ zkušenosti a recenze

Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace není ničím jiným než kvalitním bankovním produktem. Já osobně jsem se o tom přesvědčil přesně před měsícem. Potřeboval jsem sloučit půjčky a hledal jsem spolehlivou garanci smluvních podmínek. A právě u této banky mi to bylo dopřáno. Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace mi poskytla peníze na cokoliv a bez zajištění, takže nebylo o čemkoliv zdlouhavě přemýšlet. Nízký úrok byl samozřejmě tím, co mě přesvědčilo nejvíce, protože úspora až několika tisíc korun ročně je zkrátka neoddiskutovatelná. Dnes splácím méně a v podstatě stejně dlouhou dobu, takže k tomu není co dodat. (Dalibor L., 31 let, Poděbrady)


Před nedávnem jsem se rozhodla konsolidovat své staré dluhy. Před výběrem konkrétního produktu jsem ale měla několik základních podmínek. Tak například absenci jakýchkoliv poplatků, možnost získat pár tisíc korun navíc a bezpečnost. To vše splnila Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace, která mimochodem dokáže sloučit půjčky v celkové výši od 50 000 Kč. U této banky jsem se pohodlně vyhnula poplatku za sjednání, vedení úvěrového účtu, ale i za předčasné splacení, které mám v plánu využít příští rok. Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace je podle mě dostupným produktem s maximální garancí, což může využít spousta z vás. (Martina O., 23 let, Praha)


Už kdysi dávno jsem se naučil to, že dluhy je třeba čas od času refinancovat, protože člověk ušetří nemalé množství peněžních prostředků. A to se mi nedávno opět potvrdilo u Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace. S tou jsem sjednotil tři menší půjčky a ihned obdržel úrok 5,8 %. Banka vše vyřídila za mě a já s celým procesem neměl v podstatě žádné starosti. Navíc jsem nemusel platit poplatky za sjednání. Sberbank CZ, a.s. – FÉR konsolidace nemá v podstatě žádné podmínky, ale pouze nízký úrok. A to je pro mě podstatné, protože se mi opět podařilo snížit měsíční splátku o několik stovek korun. Se Sberbank CZ, a.s. to zkrátka jde bez problému. (Ota P., 48 let, Tábor)


 

Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 24 klientů

Kategorie