Stačí vám krátkodobá rychlá půjčka jen na 30 dnů?

Datum publikování: 04. 03. 2019
Krátkodobá rychlá půjčka na 30 dnů je stále vyhledávanějším typem úvěru. S pomocí této půjčky máte možnost získat menší finanční obnos pro financování čehokoliv. Krátká splatnost vám zaručí, že se příliš nezadlužíte. A rychlost výplaty peněz? Ta je v podstatě okamžitá.

Když se vysloví „půjčka“, spousta lidí si představí úvěr v řádu několika desítek tisíc korun se splatností na bezpočet měsíců až let. Jenže, když potřebujete jen hodně malý finanční obnos, určitě o takových úvěrech neuvažujete. A dokonce ani nemusíte. Na trhu totiž stále existují krátkodobé rychlé půjčky s délkou splatnosti na 30 dnů, jež jsou mezi zájemci hodně oblíbené.

Jejich dominantními poskytovateli jsou pochopitelně nebankovní společnosti. Banky obvykle nepůjčují tak málo, a ještě na krátkou dobu do jednoho měsíce. Vaším cílem se proto musí stát krátkodobé nebankovní půjčky, jež jsou ve své podstatě opředeny spoustou zajímavých kladů.

Charakter krátkodobé půjčky

Nejprve si pojďme představit podobu krátkodobých rychlých půjček na 30 dnů. Už samotný název nebankovního produktu mnohé prozrazuje.

  • Půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč
  • Doba splatnosti od 7 do 30 dnů

Jde o jednorázové půjčky, které stejným způsobem také splácíte. To znamená, že vám bude poskytnuta suma v plné výši a vy ji musíte v předem stanovené lhůtě splatit. S takovým okamžikem se pochopitelně váže odpovídající výše poplatku. Ten je ve výsledku definován velikostí úrokové sazby, potažmo hodnotou roční procentuální sazby nákladů pod zkratkou RPSN. A jaké jsou výhody krátkodobých půjček?

Proč zvolit krátkodobou rychlou půjčku?

V první řadě vás potěší to, že o peníze můžete žádat skrze internetovou žádost. Vyplníte své osobní údaje, předložíte potřebné dokumenty v elektronické podobě a nemusíte navštěvovat pobočku společnosti. To je bezkonkurenční úspora času.

Ve prospěch krátkodobé rychlé půjčky na 30 dnů hovoří i nenáročný schvalovací proces. Vzhledem k tomu, že nedochází k tak podrobnému lustrování žadatele jako u velkých půjček, může ke schválení vašeho požadavku dojít v podstatě obratem. Díky tomu se pak můžete těšit na rychlou výplatu peněz. U krátkodobé půjčky je to prostřednictvím převodu na bankovní účet. Částka se vám tedy připíše ještě ten samý den, nejpozději do následujícího pracovního dne.

Jak můžete správně tušit, krátkodobá rychlá půjčka na 30 dnů je takovou praktickou finanční rezervou pokaždé, když nevyjdete se svými úsporami. Navíc jde o úvěr na krátkou dobou, takže máte jistotu, že se nebudete zbytečně zadlužovat a své závazky bez sebemenšího problému splatíte do měsíce. Většina nebankovních společností nabízí tento typ půjčky ještě s řadou příjemných benefitů.

  • Možnost prodloužení termínu splatnosti o dalších 30 dnů.
  • Předčasné splacení před termínem splatnosti bez sankčních poplatků.

Vyberte si vhodné krátkodobé rychlé půjčky na 30 dnů, s nimiž budete schopni financovat potřeby libovolného typu. Ať už půjde o nedoplatek za energie, pořízení nové pračky nebo cokoliv jiného.