Tesco půjčka

Získejte úvěr až 500 000 Kč s možností odkladu splátek zdarma.

  • Varianta hotovostní výplaty
  • Kreditní karta Premium PLUS
  • Konsolidace
Chci si půjčit
Výše úvěru
10 000 - 500 000 Kč
Splatnost
- měsíc
Úrok od
12.81 %
RPSN od
13.59 %

Tesco půjčka

Tesco půjčka je velice univerzálním finančním produktem, o který můžete žádat nejenom v pobočkách obchodního řetězce Tesco, ale také prostřednictvím jednoduché online žádosti nebo za pomoci bezplatné linky.

Odklad splátek zdarma

Nebankovní půjčka od Tesco je nabízena od 10 000 Kč do 500 000 Kč, avšak online lze vyřídit pouze úvěry do 250 000 Kč, vyšší částky je nutné řešit přímo na pobočce. V individuálních případech můžete získat částku ve výši až 500 000 Kč - tato možnost je ale dostupná pouze při žádosti na pobočce. Tento spotřebitelský úvěr se pojí s řadou doplňkových služeb. Využít můžete například odklad splátek v situaci, kdy nejste schopni dlouhodobě hradit své peněžní závazky. Odklad splátek v podání Tesco půjčky je realizován zdarma.

Pojištění a ostatní služby

Tesco půjčka je variabilním nebankovním produktem, který si můžete uzpůsobit podle svých vlastních potřeb. To provedete například změnou velikosti měsíčních splátek, jež nebudou zatěžovat váš rodinný rozpočet. Praktické je také pojištění schopnosti splácet, popřípadě pojištění výdajů. Těmito službami se ochráníte při nemožnosti platit v nejrůznějších životních situacích.

Časté otázky

Jaké jsou podmínky Tesco půjčky?
Aby byla vaše žádost kladně posouzena, je nutné mít platný doklad totožnosti, věk 18 let a více a pravidelný měsíční příjem (např. zaměstnanecký poměr, podnikatelský příjem, důchod, atd.). K žádosti nepotřebujete ručitele.
Jsou s úvěrem spojeny nějaké poplatky?
Nikoliv. Tesco půjčka je poskytována bez zbytečných poplatků. Neplatíte za vyřízení, vedení úvěrového účtu ani za předčasné splacení.
Obdržel jsem upomínku, že jsem dosud neuhradil splátku. Jak se mám zachovat?
V případě, že jste platbu skutečně neuhradil, je nutné co nejdříve zaplatit. Pokud Vám již byla uložena pokuta za upomínku, musíte ji uhradit nejpozději do tří dnů.
Výše úvěru
10 000 - 500 000 Kč
Splatnost
- měsíc
Úrok od
12.81 %
RPSN od
13.59 %

Chci si půjčit

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 56 klientů

Kategorie