Tesco půjčka

Získejte úvěr až 500 000 Kč s možností odkladu splátek zdarma.

  • Varianta hotovostní výplaty
  • Kreditní karta Premium PLUS
  • Konsolidace
Chci si půjčit
Výše úvěru
10 000 - 500 000 Kč
Splatnost
- měsíc
Úrok od
12.81 %
RPSN od
13.59 %

Tesco půjčka zkušenosti a recenze

Tesco půjčka se stala mojí jasnou volbou především proto, že za ní stojí poměrně známá společnost, a hlavně je oproštěna od jakýchkoliv zbytečných poplatků. To ve mě zvýšilo celkovou důvěru, a proto jsem neváhal vyplnit online žádost na internetu. Tesco půjčka mi byla vyřízena poměrně rychle, aniž bych něco takového čekal. Žádal jsem o peněžní obnos ve výši 100 000 Kč. Vzhledem k tomu, že jsem předložil všechny potřebné dokumenty, měl jsem peníze co nevidět. Nyní mám splacenou zhruba polovinu, ale jen co uhradím Tesco půjčku celou, určitě si vezmu novou a využiji ji na financování dalších věcí. (Ota P., 34 let, Opava)


Žádné poplatky za vyřízení ani vedení úvěrového účtu. To byly indicie, které mě přesvědčily o tom, že Tesco půjčka bude vhodným nebankovním produktem právě pro mě. Potřebovala jsou zrovna 50 000 Kč na novou kuchyň do bytu. Vyhovovalo mi, že nepřeplatím moc a mohu si výši měsíční splátky ovlivnit celkovou dobou splatnosti. Tesco půjčka je určitě bezpečným úvěrovým produktem, o čemž mě záhy přesvědčily smluvní podmínky. A víte, z čeho mám největší radost? Pokud bych chtěla úvěr zaplatit předčasně, tak ani za tento krok nebudu platit nic navíc. V tomhle je Tesco půjčka zkrátka bezkonkurenční. (Dana F., 51 let, Kroměříž)


Tesco půjčka mi před nedávnou dobou posloužila v rámci konsolidace dvou celkem nevýhodných úvěrů. Už mě nebavilo platit více, než jsem musel. Proto jsem se obrátit na Tesco Finanční služby a nechal si udělat nabídku šitou na míru. Výsledek mě doslova vyrazil dech. Zjistil jsem, že mohu nejenom ušetřit na měsíčních splátkách, ale dokonce mi bude poskytnuta další suma navíc. To mi přišlo také vhod. Tesco půjčku jsem si proto rozdělil na 24 měsíců a díky přiměřené výši plateb mě tento výdaj nebude obtěžovat. Co bych mohl ještě vypíchnout, tak jsou v podstatě nulové poplatky za běžné úkony. Prostě bezkonkurenční řešení. (Pavel Z., 27 let, Poděbrady)


Tesco půjčka je vlastně taková hotovostní půjčka na ruku, kterou jsme s manželem využili asi před půl rokem. Vzhledem k tomu, že jsem s tímto nebankovním produktem nadmíru spokojena, rozhodla jsem se, že se o zkušenosti podělím z ostatními. Tesco půjčka byla pro nás velkou neznámou, ale podrobnější prostudování obchodních podmínek ihned rozhodlo. Zjistila jsem, že nebudeme platit nic za poskytnutí, vedení úvěrového účtu ani za předčasné doplacení. To je podle mě vynikající. Navíc v kombinaci s přijatelným úrokem nebylo o čem zdlouhavě přemýšlet. Takže, za mě i manžela jde rozhodně o kvalitní nebankovní úvěr. (Olina S., 34 let, Vyškov)


Peníze rychle a bez jakýchkoliv administrativních obstrukcí vám v dnešní době nedá jen tak někdo. O tom už jsem se bohužel přesvědčil u mnoha nebankovních společností. Až do nedávné doby jsem si myslel, že takto funguje úvěrový trh naprosto běžně. Výjimkou však byla Tesco půjčka. Ta se na první pohled tvářila opravdu jednoduše a bezpečně. A nejinak tomu bylo i v okamžiku, kdy jsem se rozhodl vyplnit online žádost na internetu. Bleskové vyřízení, rychlá výplata peněz a variabilní podmínky splácení. Tesco půjčka mi do života vstoupila, jako rána z čistého nebe, a to v pozitivním slova smyslu. Já ji mohu pouze doporučit. (Petr U., 35 let, Kladruby)


Do obchodního domu Tesco chodíme nakupovat celkem často. Tam jsem poprvé narazila na Tesco Finanční služby. O jejich nabídce jsme začala přemýšlet ihned poté, co se mi porouchalo auto a oprava už by se asi nevyplatila. Potřebovala jsem 100 000 Kč na ojetý vůz. Proto jsem si začala zjišťovat více informací a ve výsledku byla mile překvapena. Tesco půjčka je totiž spojena s velice zajímavými splátkovými podmínkami. Dokonce jsem se vyhnula poplatku za vyřízení, vedení úvěrového účtu a mám také možnost bezplatného předčasného splacení. Já si v tomto směru nemohu Tesco půjčku vynachválit. (Kateřina L., 29 let, České Budějovice)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 56 klientů

Kategorie