Tipy na půjčky s nízkým příjmem

Datum publikování: 07. 01. 2019
Máte malý příjem a rádi byste si půjčili peníze pro financování čehokoliv? Pak vám přijdou vhod půjčky s nízkým příjmem, které pochází z bankovního i nebankovního segmentu. V obou případech máte možnost vybírat ze zajímavých nabídek s výhodnými splátkovými podmínkami.
  Disponujete menším měsíčním příjmem a bojíte se toho, že vám nikdo nepůjčí? Tak tomu rozhodně není. V současné době totiž poskytovatelé půjček přihlíží k celkové bonitě klienta, nikoliv pouze k velikosti jeho pravidelného výdělku. Vliv tedy hraje i platební minulost, registry dlužníků, aktuální životní situace a mnohé další věci. Jsou to půjčky s nízkým příjmem, které jsou připraveny právě pro tento typ klienta. V převážné míře je nabízí hlavně nebankovní společnosti, výjimkou však není ani několik bankovních. Jestliže hledáte vhodné tipy na půjčky s nízkým příjmem, právě vám je přinášíme.

Flexibilní půjčka do Home Credit

Pokud chcete mít své měsíční splátky pod naprostou kontrolou, určitě vás osloví nebankovní řešení od Home Credit. Právě u této společnosti můžete obdržet půjčku již od 10 000 Kč a nastavit si splatnost minimální výše splátek, jež vás nebudou nikterak omezovat. Flexibilní půjčka od Home Credit není spjata s žádnými poplatky za vyřízení ani vedení úvěrového účtu. Peníze lze čerpat jak na bydlení, tak investice do zálib a koníčků.

Tesco půjčka

Tesco půjčka si zakládá na rychlosti vyřízení žádosti klienta. O finance si lze říci jak z pohodlí svého domova za pomoci online žádosti, tak osobně v některém ze stejnojmenných obchodních řetězců. Splatnost libovolné sumy od 10 000 Kč je v horizontu 12 – 84 měsíců, což znamená, že na své si přijde opravdu každý. Ve prospěch Tesco půjčky hovoří transparentnost a neúčelový charakter.

Profi Credit půjčka

Pakliže nepotřebujete příliš vysokou finanční sumu a stačí vám částka od 5 000 Kč, nápomocna vám bude prověřená Profi Credit půjčka. Ta vám v rámci nejdelšího rozsahu splatnosti umožní získat nazpět až dvanáct měsíčních splátek. A to za předpokladu, že své závazky budete řádně platit. Tento typ úvěru je poskytován až do věku 70 let, takže je vhodný také pro důchodce. Profi Credit půjčka mimo jiné nabízí možnost odložení až tří splátek.

Minutová půjčka od Equa Bank

A nyní nějaký ten tip z bankovního soudku. Je jím například Minutová půjčka od Equa Bank. Ta je populární díky nízké úrokové sazbě a absenci složitého papírování. Vše lze vyřídit během pěti minut za pomoci online žádosti. Půjčit si můžete už od 5 000 Kč s tím, že nebudete platit žádné poplatky za vyřízení a následné vedení úvěrového účtu.

Air Bank půjčka

Air Bank půjčka se pyšní možností snížit velikost úrokové sazby za předpokladu, že své závazky budete řádně splácet. A to až o 1 % dolů. S pomocí tohoto úvěru si můžete k Air Bank převést půjčky od jiných bankovních a nebankovních společností. Ne nadarmo byl tento bankovní produkt vyhodnocen jako vítěz testu výhodnosti půjček. Ať už se rozhodnete pro bankovní či nebankovní sektor, vždy začínejte výběr půjček podrobným srovnáním několika produktů naráz, což vám ve výsledku může ušetřit spoustu času a peněz. Takové porovnání lze provést na internetu.